Serwis sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

Natrysk mas bitumicznych

Malowanie natryskowe ścian

Natrysk farb antykorozyjnych

Malowanie drewna

Malowarki drogowe, malowanie pasów

Szpachlowanie ścian plus systemy garażowe

Malowanie elewacji (fasad)

Agregaty membranowe do iniekcji

Malowanie dachów

Natrysk farb antykorozyjnych

Agregaty malarskie i tynkarskie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą profesjonalnych agregatów malarskich i tynkarskich, a także świadczeniem usług ich wynajmu. W asortymencie posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości produktów uznanych marek – zawsze w przystępnych cenach. Każdy agregat malarski charakteryzuje się najwyższą jakością. Dzięki nam malowanie i tynkowanie jest jeszcze prostsze!

W naszej ofercie dostępne są agregaty amerykańskiej firmy Titan, firm Speeflo, Graco, a także pompy malarskie niemieckiej firmy Wagner. Dzięki wielu różnym modelom odpowiednie wyposażenie mogą znaleźć u nas zarówno majsterkowicze, którym zależy na wygodzie techniki airless, jak i również firmy specjalizujące się w branży, dla których przygotowaliśmy wydajny sprzęt z pełną gamą akcesoriów i części zamiennych.

Każda pompa malarska oraz agregat malarski przeznaczony do prowadzenia innych prac to urządzenie wysokiej jakości, które znajdzie szerokie zastosowanie w branży budowlanej, remontowej, przemysłowej, a także w innych sektorach. Wyposażając swoją firmę w urządzenia dostępne u nas, mogą Państwo podwyższyć wydajność pracy swojej firmy, przyspieszyć realizację zleceń i zredukować stałe koszty.

Agregaty nowe i używane w atrakcyjnych cenach

W naszej firmie mogą zakupić Państwo agregaty malarskie nowe i używane – dzięki temu wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom wszystkich klientów szukających dobrej jakości sprzętu w atrakcyjnych cenach na sprzedaż oraz na wynajem.

Chcemy, aby mogli Państwo zrealizować razem z nami wszystkie projekty. Prowadzimy sprzedaż agregatów przeznaczonych do różnego rodzaju prac, między innymi do natryskowego malowania ścian, szpachlowania ścian, natrysku mas bitumicznych, malowania elewacji, malowania drewna, malowania dachów, także do natrysku farb antykorozyjnych oraz do przygotowania podłoża. W naszej firmie można kupić też malowarki drogowe oraz urządzenia do malowania pasów oraz agregaty do hydroizolacji i wykonywania iniekcji.

Na sprzedaż posiadamy także szeroką gamę akcesoriów, między innymi dysze natryskowe różnych typów przeznaczone do poszczególnych typów farb i lakierów, pistolety, filtry, węże ciśnieniowe, zestawy naprawcze, osłony i środki konserwujące.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Kompleksowe doradztwo i pomoc

Gdy mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, służymy pomocą. Doradzimy w doborze odpowiednich urządzeń z naszego bogatego asortymentu spełniających Państwa wymagania, które będą mogły zagwarantować najlepszą wydajność prac w danym zakresie. Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo – odpowiemy tak szybko, jak jest to możliwe.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą i dostępnymi modelami agregatów zaprezentowanych na naszej stronie!