Na ten moment w sprzedaży posiadamy:

 • agregaty malarskie tłokowe wyposażone są w nowoczesne pompy tłokowe. Zapewniają silne i wydajne działanie z wieloma farbami, lakierami i emulsjami o różnej gęstości. Wysoka jakość uszczelek daje ich niezawodną pracę. Agregaty tłokowe oferowane są jako elektryczne i spalinowe.
  •  

 • agregaty malarskie membranowe posiadają pompy sprężające ze specjalnymi membranami. Są one przeznaczone przede wszystkim do stosowania razem z lżejszymi materiałami do malowania zależnie od wybranej membrany. Wykorzystywane są głównie do farb olejnych, lakierów, lekkich farb antykorozyjnych. Dają optymalne ciśnienie i wysoki komfort pracy.

   

 • agregaty do malowania elewacji fasad to modele przeznaczone specjalnie do malowania budynków na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu niezawodnych pomp oraz praktycznych aplikatorów do natrysku można uzyskać optymalną wydajność ich działania i szybkość nakładania materiału. Agregaty zostały zaprojektowane do użycia z farbami elewacyjnymi różnych typów.

   

 • agregaty do systemów garażowych wyróżniają się niezawodnym działaniem w malowaniu różnego rodzaju elementów garażów. Są używane do natrysków na stropy oraz na ściany. Wykorzystuje się je głównie do nakładania szpachli gipsowych i akrylowych, klejów, tynków różnego rodzaju, zapraw, a także farb. Przyspieszają prace i zapewniają optymalny rezultat.

   

 • agregaty do natrysku hydroizolacji stosowane są specjalnie z materiałami używanymi w hydroizolacji obiektów. Precyzyjnie nakładają je na różne nawierzchnie. Oferowane są głównie jako modele pracujące w systemie airless, czyli bez powietrza. Urządzenia mogą pracować z silnikiem elektrycznym lub spalinowym.

   

 • agregaty do zabezpieczeń antykorozyjnych znajdują zastosowanie w nakładaniu materiałów zabezpieczających elementy i obiekty przed korozją. Są używane między innymi z farbami antykorozyjnymi lekkimi i ciężkimi. Wykorzystuje się je w ochronie antykorozyjnej zbiorników, kominów, konstrukcji budowlanych, elementów żelbetowych, także w przemyśle stoczniowym.

   

 • agregaty do zabezpieczeń PPOŻ wykorzystywane są głównie w zakładach przemysłowych, petrochemicznych, także w magazynach paliw płynnych i substancji łatwopalnych, na stacjach benzynowych. Pozwalają na szybkie użycie w sytuacji zagrożenia. Są proste i niezawodne w obsłudze. Umieszczone na wózku są łatwe w transporcie.

   

 • malowarki drogowe to sprzęt wykorzystywany w poziomym znakowaniu dróg. Używane są także w znakowaniu parkingów, garaży podziemnych, lotnisk, hal, boisk. Wykorzystują one głównie takie materiały jak farby, termoplast i materiały dwukomponentowe (chemoutwardzalne) i innego rodzaju. Gwarantują wysoką precyzję i szybko nakładają materiał na nawierzchnię.

   

 • agregaty do iniekcji wyposażone są w wysokiej jakości pompy, które umożliwiają prowadzenie prac iniekcyjnych. Są stosowane do iniekcji wielu materiałów, między innymi żywic, zaczynów cementowych, zapraw i zawiesin różnego typu. Są wyposażone w zbiorniki zalewowe, węże i lance do iniekcji. Mają szerokie zastosowanie w branży budowlanej.

   

 • agregaty do malowania drewna używane są w malowaniu natryskowym drewna naturalnego. Mogą być stosowane z różnego rodzaju farbami, lakierami i innymi typami powłok. Pokrywają drewno równomierną warstwą materiału szybko i sprawnie. Dzięki nim można efektywnie skrócić czas pracy i uzyskać najlepszy rezultat.

   

 • agregaty do malowania dachów wykorzystywane są w szybkim i wygodnym malowaniu pokryć dachowych. Współpracują z różnego rodzaju materiałami, między innymi lakierami, farbami, powłokami innych typów. Są wyposażone w długie węże ciśnieniowe, co pozwala na prowadzenie prac na wysokości.

   

 • akcesoria do agregatów malarskich. Do agregatów malarskich wykorzystuje się różnego rodzaju akcesoria. Są to głównie wymienne dysze natryskowe do rożnych typów powłok – lakierów, żywic, farb, środków gruntujących i gruntów, tynków, szpachli. Także do akcesoriów zalicza się pistolety, węże ciśnieniowe, filtry paluszkowe, filtry pompy, tłoki przedłużki. Ponadto są to oleje, środki konserwujące, zestawy naprawcze.

   

 • pistolety do agregatów malarskich przeznaczone są do podawania mas i malowania. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej zapewniają bezawaryjne działanie na długi czas. Łatwa praca spustu i niska masa poprawiają komfort pracy. Są dostępne w różnych wariantach do wyboru zależnie od producenta i przeznaczenia.

   

 • części zamienne do agregatów malarskich pozwalają na dokonanie niezbędnych napraw. Wtedy, gdy agregat nie działa prawidłowo, umożliwiają jego ponowne uruchomienie. Oferowane są także jako pełne zestawy naprawcze zależnie od modelu agregatu. Zawierają uszczelnienia, oringi, kule zaworowe, iglice, nakrętki i inne elementy.

   

 • akcesoria dla malarzy dostępne są w bardzo szerokim wyborze. Zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy podczas malowania. Są niezbędne wtedy, gdy prowadzone są prace z użyciem agregatów malarskich. Można dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb.

   

 • kombinezony malarskie to niezbędne wyposażenie każdego malarza. Zabezpieczają one skórę i ubrania przed zabrudzeniem. Są najczęściej jednorazowe i wykonane z tworzyw sztucznych. Dzięki temu, że są zapinane na suwaki, są łatwe w zakładaniu. Wykończone gumkami brzegi rękawów i nogawek, a także kaptury stanowią dodatkową ochronę.

   

 • maski dla malarzy to niezbędne wyposażenie BHP. Zabezpieczają one drogi oddechowe i twarz przed szkodliwymi parami i gazami, a także przed cząstkami ciekłymi i stałymi. Wyposażone są w filtry, pochłaniacze lub filtropochłaniacze. Można dopasować je indywidualnie do profilu prac.

   

 • agregaty malarskie Wagner to niemiecka jakość w najlepszych cenach. Agregaty te bazują na nowoczesnych technologiach i gwarantują niezwodne i wydajne działanie. Są stosowane przez profesjonalistów na całym świecie. Są one dostępne w szerokiej gamie wariantów do wyboru.

   

 • agregaty malarskie Titan to niezawodne wsparcie w pracach malarskich. Ta amerykańska firma ofertuje klientom szeroką gamę wysokiej klasy urządzeń o wszechstronnym zastosowaniu. Bazują one na nowoczesnych technologiach i wytrzymałych materiałach. Są dostępne w różnych wariantach do wyboru.

   

 • agregaty malarskie Graco W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama urządzeń marki Graco – decydując się na współpracę z nami, uzyskują Państwo dostęp do tych najnowocześniejszych, które będą najlepszym wsparciem w prowadzeniu prac malarskich.

   

 • agregaty malarskie Speeflo firmy Titan to innowacyjna technologia dla pełnego komfortu, bezpieczeństwa i wydajności prac malarskich. Wyróżniają się pod względem swojej solidności i wytrzymałości wykonania. Ich atutem jest niespotykana dotąd trwałość i moc, dlatego to jeden z najlepszych wyborów dla profesjonalistów. Są oferowane w szerokiej gamie modeli do wyboru.
  •