Twój agregat malarski czy do gładzi gipsowej nie działa prawidłowo? Jeżeli potrzebujesz doświadczonych specjalistów w dziedzinie serwisu, wtedy jesteśmy zawsze do dyspozycji.

 

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisem agregatów – zapewniamy naszym klientom pod tym względem szybką i sprawną obsługę. Oferujemy zawsze usługi na najwyższym poziomie – to wynik naszego wieloletniego doświadczenia oraz skoncentrowania na indywidualnych potrzebach klientów.

 

Serwisujemy agregaty uznanych marek Titan oraz Wagner. W naszej firmie posiadamy ekspertów, którzy od lat pracują ze sprzętem tego rodzaju i wiedzą, w jaki sposób poradzić sobie z każdego rodzaju usterką.

 

Zajmujemy się serwisem agregatów różnych typów. Są to przede wszystkim:

 

  • agregaty malarskie

  • agregaty tynkarskie

  • agregaty do betonu

  • agregaty do gładzi gipsowej

  • agregaty do szpachli

 

Wykonujemy naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne sprzętu. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń, czyścimy urządzenia, zajmujemy się wymianą poszczególnych elementów takich jak sprzęgło, elektrozawór, membrana, miseczka pompy, płytki dolne i górne i innych, także wykonujemy wymianę uszczelnień, tłoków, zaworów przelewowych, regenerujemy sprzęgła, sprężarki, pompy, silniki.

 

Przed rozpoczęciem prac zajmujemy się zawsze dokładnym sprawdzeniem sprzętu – w ten sposób możemy ocenić jego usterki i dobrać odpowiednie rozwiązania, które pozwolą w jego skutecznej naprawie. Posiadamy stały dostęp do części zamiennych, dlatego też nasze naprawy następują w krótkich terminach.

 

Zapewniamy naszym klientom także bardzo atrakcyjne ceny serwisu agregatów. Jeżeli poszukujesz specjalistów, którzy pomogą w przypadku usterek, a przy tym nie musisz płacić dużo za serwis, wtedy jesteśmy całkowicie do dyspozycji.

 

Jeżeli masz jakikolwiek pytania związane z serwisem, chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów związanych z pracami lub też terminami, wtedy prosimy o skontaktowani się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!