Pistolety do malowania drewna, metalu, ścian

Szybkie i sprawne pokrywanie materiałów drewnianych i metalowych zapewniają Państwu elektryczne pistolety do malowania natryskowego.

Pistolet natryskowy pozwala precyzyjnie nakładać różnego rodzaju powłoki malarskie. Jego zastosowanie zapewnia doskonałe krycie malowanej powierzchni niezależnie od rodzaju materiału, z którego została wykonana. Nasze pistolety do malowania wyposażone są w różnorodne dysze, co pozwoli Ci dostosować parametry malowania do konkretnej powierzchni. Bez względu na to, czy malujesz ściany, sufity, czy też potrzebujesz lakierować, nasz sprzęt zapewni malowanie bez smug i doskonałą jakość wykończenia. Dużą zaletą prezentowanych produktów jest możliwość natryskowego nanoszenia powłok takich jak:

 • emalie,
 • lakierobejce,
 • impregnaty,
 • oleje do drewna,
 • emalie antykorozyjne,
 • farby ścienne,
 • ługi,
 • środki powłokowe,
 • rozpuszczalniki,
 • wodorozcieńczalne lakiery,
 • farby podkładowe,
 • farby dwuskładnikowe.
Agregat malarski Titan Capspray 8500

Agregat malarski Titan Capspray 8500

Capspray 8500 to niewielkich rozmiarów, przenośne urządzenie turbinowe do natrysku różnego rodzaju powłok. Idealne do małych projektów.
Technologia:HVLP
Silnik:230V
Turbina:4-stopniowa
Masa:10 kg
Zobacz więcej
Urządzenie malarskie FC 9900

Urządzenie malarskie FC 9900

Profesjonalne urządzenie do malowania przy niskim ciśnieniu. FC 9900 to wydajne i efektywne urządzenie pozwalające zminimalizować utratę materiału nawet do 50% oraz zredukować czas potrzebny na wykonanie pracy o 60% (w porównaniu do malowania pędzlem lub wałkiem).
Turbina:5-stopniowa
Napięcie:230V/50Hz
Ciśnienie:0,68 bar
Głośność:73 dB (A)
Zobacz więcej
Pistolet malarski Wagner W 95

Pistolet malarski Wagner W 95

Niewielkich rozmiarów pistolet malarski Wagner W85 do malowania emaliami, lakierobejcami, impregnatami, olejami do drewna oraz emaliami antykorozyjnymi. Szybkie malowanie i dobra impregnacja drewna.
Wielkość prac:małe - średnie
Wydajność:140 g/min
Maks. lepkość farby:60 DIN-sec
Moc atomizacji:70W
Zobacz więcej
Pistolet malarski Wagner W150

Pistolet malarski Wagner W150

Pistolet malarski Wagner W150 doskonale sprawdzi się do nanoszenia emalii, lakierobejc, impregnatów, olejów do drewna czy emalii antykorozyjnych. Malowanie już przy ciśnieniu 1 bara, dzięki czemu pylenie ograniczone jest do minimum. Precyzyjne malowanie detali.
Wielkość prac:małe - średnie
Wydajność:0-140 ml/min
Maks. lepkość farby:100 DIN-sec
Moc atomizacji:70W
Zobacz więcej
Pistolet malarski Wagner W450 Wall Perfect

Pistolet malarski Wagner W450 Wall Perfect

Pistolet malarski o szerokim zastosowaniu. Sprawdzi się zarówno przy pracach małych jak i dużych. Precyzyjne dostosowanie ilości farby umożliwia malowanie także delikatnych elementów. Idealny do nanoszenia środków ochrony antykorozyjnej na podwozia pojazdów.
Wielkość prac:małe - duże
Wydajność:20-350 g/min
Maks. lepkość farby:280 DIN-s
Moc atomizacji:110 W
Zobacz więcej
Pistolet malarski Wagner W600 WoodPerfect

Pistolet malarski Wagner W600 WoodPerfect

Doskonały do malowania farbami ściennymi, ługami, środkami powłokowym, rozpuszczalnikowymi i wodorozcieńczalnymi lakierami, farbami podkładowymi. Technologia HVLP zapewnia minimalne pylenie, co pozwala malować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.
Wielkość prac:małe - średnie
Wydajność:5 mkw w 12min
Maks. lepkość farby:90 DIN/s
Moc atomizacji:65 W
Zobacz więcej
Pistolet malarski Wagner W890

Pistolet malarski Wagner W890

Wagner W890 pracuje z farbami ściennymi: emulsyjnymi, akrylowymi, lateksowymi, a także fasadowymi. Minimalne pylenie gwarantuje technologia HVLP. Perfekcyjnie pomalowana powierzchnia w krótkim czasie. Pistolet przeznaczony do prac małych i dużych.
Wielkość prac:małe - duże
Wydajność:w pełni regulowana, 0-400 ml/min
Maks. lepkość farby:wszystkie konwencjonalne materiały bez rozcieńczania
Moc atomizacji:25 - 200 W
Zobacz więcej
Pistolet malarski Wagner W570 Flexio Wall Perfect

Pistolet Wagner do malowania ścian W570 Flexio Wall Perfect

Półprofesjonalny agregat malarski jakim jest Pistolet Wagner W570 Flexio Wall Perfect to niezawodny pistolet natryskowy, dostępny w atrakcyjnej cenie. Jest urządzeniem dla każdego, kto ceni sobie szybkie i efektywne malowanie ścian. Ręczny pistolet malarski do malowania ścian wewnętrznych, sufitów, elewacji, a także nanoszenie farb o małej lepkości. Jednolita powłoka i doskonałe pokrycie powierzchni. Wagner W570 Flexio przeznaczony jest do małych i dużych projektów. Jest jednym z najlepszych sprzętów w swojej kategorii.
Wielkość prac:małe - duże
Wydajność:0-500 ml/min
Moc atomizacji:100 i 200 W (dwubiegunowy potencjometr)
Pobór mocy:630 W
Zobacz więcej

Elektryczny pistolet malarski do malowania ścian, drewna i metalu

Zastosowanie oferowanych przez nas urządzeń pozwoli oszczędzić czas pracy oraz zminimalizować straty materiałowe. Są łatwe w użyciu, przez co mogą być wykorzystane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Pistolety malarskie w naszej ofercie wyróżniają się przystępnymi cenami i wysoką jakością.

Elektryczny pistolet do malowania stanowi doskonałe uzupełnienie przydomowego warsztatu. Jego uniwersalne zastosowanie sprawia, że jest chętnie wybierany przez miłośników majsterkowania.

Dobry pistolet sprawdzi się w przypadku drobnych prac konserwatorskich takich jak odnowa i zabezpieczenie ogrodzenia drewnianego lub metalowego, konserwacja wyposażenia balkonu przed zimą czy odświeżenie koloru podniszczonych mebli ogrodowych. Niektóre modele będą pomocne także przy malowaniu dużych powierzchni ścian zewnętrznych, wewnętrznych czy sufitów.

System natryskowy umożliwia dotarcie z farbą do miejsc trudno dostępnych dla pędzla czy wałka. Daje to olbrzymią przewagę przy malowaniu przedmiotów i powierzchni o nieregularnej strukturze takich jak: meble rattanowe, elementy wiklinowe, tynki dekoracyjne typu “baranek”, cegły, ogrodzenia metalowe o skomplikowanych kształtach.

Nie bez znaczenia jest również czas. Malowanie natryskowe z użyciem pistoletu nie tylko ułatwi, ale też przyspieszy czas malowania w porównaniu z tradycyjnymi metodami.

Zaletą pistoletu natryskowego jest możliwość wykorzystania go do natrysku farb ściennych (emulsyjnych, akrylowych, lateksowych), emalii, lakierobejcy, substancji gruntujących metal, rozpylania lakierów na bazie rozpuszczalników lub wody, bejc, emalii antykorozyjnych, impregnatów, olejów czy substancji ochronnych do drewna.

Sprawdzone pistolety do malowania natryskowego Wagner

Od lat Wagner postrzegany jest jako lider technologii natryskowej. W naszej ofercie znajdziesz elektryczne pistolety do malowania tej firmy, które sprawdzą się w domowych warunkach, wykonując prace remontowe oraz przy lżejszych pracach na budowie czy podczas remontu.

W ofercie posiadamy następujące modele:

 • Wagner W95 – usprawnia proces malowania drewna i metali. Technologia Airless pozwala na uzyskanie ciśnienia pracy 120 bar, co przekłada się na szybką i dobrą impregnację drewna.
 • Wagner W150 – znakomity pistolet do malowania emaliami, lakierobejcami, impregnatami i olejami do drewna oraz emaliami antykorozyjnymi. Technologia HVLP (strumień farby rozpylany pod niskim ciśnieniem) minimalizuje pylenie i umożliwia pracę także wewnątrz pomieszczeń.
 • Wagner W350 Wall Perfect – pistolet o szerokim zakresie stosowania. Precyzyjnie dopasuj ilość farby, aby malować nawet drobne przedmioty.
 • Wagner W570 Flexio Wall Perfect – duża pojemność zbiornika, dwie głowice i w pełni regulowany strumień to tylko niektóre z zalet tego modelu. Z jego pomocą szybko zrealizujesz każdy projekt w swoim domu lub ogrodzie.
 • Wagner W600 WoodPerfect – idealny do malowania farbami ściennymi, ługami i środkami powłokowymi czy farbami powłokowymi. Niskie ciśnienie robocze gwarantuje minimalne pylenie i perfekcyjne pokrycie.
 • Wagner W890 – malowanie ścian z tym urządzeniem jest niezwykle proste. Uzyskaj perfekcyjnie pomalowana powierzchnię w krótkim czasie przy zmniejszonym zużyciu farby.

Wybieramy pistolet natryskowy

W naszej ofercie z łatwością znajdziesz niezbędny sprzęt oraz akcesoria do wykonywania malarskich projektów. Pistolet malarski to urządzenie, które składa się kilku podstawowych elementów: dyszy, osłony dyszy, spustu, zbiornika na farbę lub inny środek oraz regulatora ciśnienia.

Do działania pistoletu niezbędna będzie również sprężarka, która to wytwarza sprężone powietrze. Ono wprawia w ruch tłok, który pompuje farbę do dyszy. Tam następuje rozbicie jej na drobne cząsteczki, które kierowane są na malowaną powierzchnię.

Wybierając urządzenie, zastanówmy się w pierwszej kolejności, jakie powierzchnie będziemy malować pistoletem. Urządzenia do drewna, metalu czy ścian różnią się od siebie budową. Należy zwracać uwagę również na rodzaje farb, emalii i lakierów, które mogą być stosowane w danym urządzeniu.

Przed zakupem należy wziąć pod uwagę także: moc natrysku, praca niskim lub wysokim ciśnieniem, wydajność, pojemność zbiornika czy długość przewodu.

Fachowa pomoc i profesjonalne doradztwo

Jeżeli potrzebny Ci jest pistolet do malowania natryskowego drewna, metalu lub ściany, zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas modelami! W naszej ofercie znajdziesz też wydajne agregaty malarskie do różnych zastosowań.