Wkrętarki Festool

Uniwersalne narzędzia, dzięki którym prace montażowe trwają znacznie krócej. Wkrętarki akumulatorowe Festool stanowią synonim wytrzymałości i niezawodności. Z powodzeniem można je stosować do drobnych prac domowych (wkrętarko-wiertarki) jak i na placach budowy (urządzenia budowlane). Wydajne akumulatory litowo-jonowe z kolei zapewniają długotrwałą pracę podczas jednego cyklu ładowania.

Wkrętarki budowlane
Wyposażone w wydajny akumulator i system Start&Stop wkrętarka Festool zapewnia o 40% dłuższą pracę na jednym ładowaniu. Zwiększa to tempo i komfort pracy. Dodatkową zaletą tego typu urządzeń jest możliwość zamontowania podajnika, co znacząco wpłynie na czas montażu suchej zabudowy.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe
Seria urządzeń wyposażonych w wymienny uchwyt. Błyskawicznie zmień funkcję elektronarzędzia z wiercenia na wkręcanie bez użycia narzędzi. Siła i precyzja zamknięte w lekkim i poręcznym urządzeniu marki Festool. Doskonale sprawdza się w profesjonalnych pracach montażowych jak i przy sporadycznym używaniu w zaciszu domowym.

Oferowane przez firmę elektronarzędzia znane są ze swojej niezawodności i wytrzymałości. Z powodzeniem można stosować je do prostych prac montażowych w garażu, domu czy ogrodzie jak i podczas generalnych remontów czy prac wykończeniowych. Pojemny akumulator litowo-jonowy zapewnia długą pracę a bezszczotkowy silnik gwarantuje bezawaryjną pracę oraz długą żywotność urządzenia. Wybierając uniwersalne urządzenia do wkręcania i wiercenia oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze.