Agregaty Malarskie Wagner

W naszej ofercie posiadamy agregaty malarskie niemieckiej firmy Wagner, która specjalizuje się w ich produkcji. Każdy agregat marki Wagner powstaje z najlepszych materiałów i bazuje na zaawansowanych technologiach, aby zapewnić optymalną wydajność pracy. W kategorii Agregaty Wagner znajdziesz niezawodne urządzenia, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

To może cię zainteresować:

Agregaty malarskie Agregaty malarskie Graco Agregaty malarskie Titan

Agregat malarski Wagner HC 950

Agregat malarski Wagner HC 950

Hydrodynamiczny agregat malarski o napędzie spalinowym lub elektrycznym. Wagner HC 950 przeznaczony jest do malowania wszystkimi rodzajami farb. Może pracować w układzie z 3 pistoletami.
Maks. wydajność (HC 950 E):6,6 l/min
Maks. wydajność (HC 950 G):8 l/min
Maks. ciśnienie robocze:250 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,052"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner HC 970

Agregat malarski Wagner HC 970

Hydrodynamiczny agregat malarsko-szpachlarski umożliwia prace z wszystkimi rodzajami powłok malarskich. Wydajna i długotrwała praca pompy. HC 970 dostępny w wersji z silnikiem spalinowym i elektrycznym.
Maks. wydajność (970 E):10 l/min
Maks. wydajność (970 G):12 l/min
Maks. ciśnienie robocze:250 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,056"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.20

Agregat malarski Wagner PS 3.20

Najmniejszy agregat tłokowy z rodziny ProSpray marki Wagner przeznaczony do pracy z jednym pistoletem. Stosowany przy niewielkich projektach. Łatwy i wygodny w obsłudze. Do malowania ścian, sufitów i impregnacji drewna.
Maks. wydajność:1,6 l/min
Max. ciśnienie pracy:207 bar
Max. rozmiar dyszy:0,021"
Moc silnika:1,00 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.21

Agregat malarski Wagner PS 3.21

Agregat tokowy serii ProSpray do nakładania farb dyspersyjnych, lakierów, bejc, lakierobejc, farb podkładowych, farb olejnych, lateksowych, silikonowych i silikatowych. Proste czyszczenie i łatwa obsługa.
Maks. wydajność:2.0 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,023"
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Moc silnika:1,03 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.23

Agregat malarski Wagner PS 3.23

Kompletnie wyposażony agregat malarski PS 3.23 marki Wagner. Wyposażony w nowatorski silnik bezszczotkowy umożliwia natrysk wielu powłok malarskich. Pracuje w układzie z jednym pistoletem.
Maks. wydajność:2.3 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,024"
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Moc silnika:1,03 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.25

Agregat malarski Wagner PS 3.25

Agregat tłokowy Wagner PS 3.25 do natrysku farb i lakierów. Możliwość pracy z dwoma pistoletami. Elektroniczna regulacja ciśnienia, tryb czyszczenia pulsacyjnego czy bezszczotkowy, bezobsługowy silnik to tylko nieliczne jego zalety.
Maks. wydajność:2,6 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,027"
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Moc silnika:1,1 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.29

Agregat malarski Wagner PS 3.29

Hydrodynamiczny agregat Wagner PS 3.29 pracujący w systemie Airless. Idealny do natrysku farb dyspersyjnych, lakierów, bejc, lakierobejc, emulsji i wielu innych powłok malarskich. Możliwa praca w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:3,0 l/min
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,029"
Moc silnika:1,72 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.31

Agregat malarski Wagner PS 3.31

Agregat malarski Wagner PS 3.31 z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i silnikiem bezszczotkowym. Szeroki zakres zastosowań, bezproblemowe czyszczenie i wymiana pompy. Możliwa praca z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:3,8 l/min
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Maks. rozmiar dyszy:0,032"
Moc silnika:1,84 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.34

Agregat malarski Wagner PS 3.34

Agregat do malowania PS 3.34 doskonale sprawdzi się przy malowaniu ścian, dachów czy innych wielkich powierzchni. Stworzony do zastosować komercyjnych i konserwacyjnych. Możliwość użycia z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:4,5 l/min
Maks. ciśnienie robocze:221 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,034"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,023"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.39

Agregat malarski Wagner PS 3.39

Urządzenie malarskie przeznaczone do natrysku farb, lakierów, bejc czy systemów ciężkiej antykorozji. Szybsza praca dzięki możliwości wykorzystania dwóch pistoletów. Automatyczna kontrola pracy silnika.
Maks. wydajność:5,0 l/min
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,039"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,026"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner SF 23

Agregat malarski Wagner SF 23

Wysokowydajna pompa membranowa Airless - Wytrzymały i niezawodny Wagner SF 23. Do nakładania emulsji i lakierów w małych zakładach oraz na placach budowy. Dostępna także w wersji AriCoat.
Maks. wydajność:2,4 l/min
Maks. ciśnienie pracy:250 bar
Maks. rozmiar dyszy:0.023"
Silnik:1,3 kW
Zobacz więcej
Agregat Malarski Wagner SF 27

Agregat malarski Wagner SF 27

Agregat Wagner SF 27 przeznaczony do natrysku farb emulsyjnych i innych powłok o wysokim stopniu lepkości na duże powierzchnie. Wykorzystanie technologii membranowej znacząco ogranicza zużycie części, co powoduje wydłużenie żywotności urządzenia.
Maks. wydajność:3,0 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.027"
Silnik:1,5 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner SF 31

Agregat malarski Wagner SF 31

Agregat malarski SF 31 o szerokim zakresie zastosowań - od niewielkich robót, aż po wielkie zlecenia budowlane. Mobilna pompa do natrysku farb emulsyjnych, powłok antykorozyjnych, farb do drewna, klejów, pokryć dachów i innych powłok o wysokiej lepkości.
Maks. wydajność:3,5 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,031"
Silnik:1,7 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Wagner LC 800

Malowarka drogowa Wagner LC 800

Spalinowa malowarka drogowa LC 800. Jedno z najmniejszych urządzeń do malowania pasów. Przeznaczona do malowania niewielkich obiektów, garaży, parkingów, hal, placów manewrowych czy dróg miejskich i lokalnych. Agregat pracuje w układzie z jednym pistoletem.
Maks. wydajność:3,2 l/min
Maks. ciśnienie:23 Mpa (230 bar)
Maks. rozmiar dyszy:0,030"
Maks. prędkość malowania:127 m/min
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Wagner LC 820

Malowarka drogowa Wagner LC 820

Hydrauliczna pompa do malowania pasów drogowych. Przeznaczona do malowania małych i średnich obiektów - boisk sportowych, hal produkcyjnych, parkingów, garaży, dróg itp. Możliwa praca w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:4,9 l/min
Maks. ciśnienie:23 Mpa (230 bar)
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,036’’
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,028’’
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Wagner LC 820

Malowarka drogowa Wagner LC 840

Malowarka drogowa LC 840 marki Wagner przeznaczona jest do małych i średnich zadań. Dzięki zastosowaniu kompaktowej sprężarki hydrodynamicznej możliwe jest zwiększenie wydajności i siły ssącej urządzenia. Agregat pracuje w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:6,4 l/min
Maks. ciśnienie:23 MPa (230 bar)
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,048’’
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,033’’
Zobacz więcej

Agregat malarskie Wagner dla profesjonalistów

Wagner swoje pistolety i agregaty malarskie kieruje do profesjonalnych użytkowników przemysłu i budownictwa oraz konsumentów detalicznych. Firma Wagner jest obecna w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach i zatrudnia ponad 1700 pracowników. W naszym kraju jest obecna od 1989 roku, a jej główna siedziba w Polsce od 2017 znajduje się w Świętochłowicach.

Oferta niemieckiego producenta obejmuje przede wszystkim specjalistyczne agregaty do nanoszenia powłok lakierniczych i budowlanych. Przedsiębiorstwo rozwija swoje produkty w dwóch kierunkach:

 • Decorative Finishing – to urządzenia przeznaczone dla amatorów i majsterkowiczów oraz agregaty malarskie dla budownictwa,
 • Industrial Solutions – to z kolei zaawansowane rozwiązania technologiczne dla przemysłu obejmujące systemy i komponenty do nakładania lakierów ciekłych i proszkowych.

Producent agregatów Wagner

Wagner to uznany producent agregatów malarskich, który oferuje urządzenia o niezawodnej budowie, wysokiej wydajności i łatwości obsługi. Firma oferuje szeroką gamę modeli, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Wszystkie agregaty Wagner wyposażone są w nowoczesne technologie, takie jak inteligentne systemy regulacji ciśnienia i przepływu, co pozwala na nakładanie farby w inny sposób, bardziej precyzyjnie i równomiernie. Dzięki ergonomicznej budowie i wygodnym uchwytom, agregaty te są łatwe w użyciu i czyszczeniu. Opinie o agregatach malarskich Wagner są bardzo pozytywne na rynku, co potwierdza ich niezawodność i pewność użytkowania.

Szeroka gama maszyn do malowania ścian

W naszej ofercie znajduje się szereg pomp malarskich dla profesjonalistów jak i amatorów. Urządzenia marki Wagner sprawdzą się w domowym warsztacie, na placu budowy czy w zakładzie przemysłowym, gdzie zachodzi konieczność naniesienia farby na duże powierzchnie. Z ich pomocą łatwo i szybko pomalujesz ściany, elementy wykonane z metalu czy drewna

Wagner to marka dla wymagających – sprawdź modele z naszej oferty i wybierz odpowiedni dla siebie. Każdy agregat malarski firmy Wagner objęty jest 3-letnią gwarancją producenta i są kompletnie wyposażone.

Agregaty malarskie Wagner HC

Agregaty serii Heavy Coat to idealny wybór do ciężkich prac w dużych obiektach. Charakteryzują się one największą wydajnością w swojej klasie, a wysokie ciśnienie (nawet 250 bar) umożliwia używanie długiego węża. Sprawia to, że profesjonalny agregat malarski Wagner HC jest dużo wygodniejszy w użytkowaniu, a wachlarz jego zastosowań staje się dużo większy.

Agregaty do malowania Wagner z serii HC pozwalają na pracę z napędem spalinowym lub elektrycznym. Silnik wymiania się szybko i bezproblemowo. System SSP pozwala na uzyskanie większej mocy urządzenia.

Do serii należą: agregat malarsko-szpachlarski HC 950 czy agregat malarsko-szpachlarski HC 970.

Wagner HC 950

Ten kompletnie wyposażony hydrodynamiczny agregat malarsko-szpachlarski, w którym nakładanie powłoki odbywa się w systemie Airless – bez udziału powietrza. Dużą zaletą pompy jest możliwość pracy z 3 pistoletami jednocześnie.

Agregat można stosować z różnymi rodzajami powłok w tym:

 • lakierami,
 • bejcami,
 • lakierobejcami,
 • farbami:
  • dyspersyjnymi,
  • podkładowymi,
  • olejnymi,
  • emulsyjnymi,
  • silikonowymi,
  • silikatowymi,
  • elewacyjnymi,
 • systemem ciężkiej antykorozji,
 • gruntami bitumicznymi,
 • materiałami jednoskładnikowymi bitumicznymi.

Dane techniczne (wersja z silnikiem elektrycznym / spalinowym) :

 • Moc silnika: 3,6 kW / 4,1 kW
 • Maks. ciśnienie robocze: 250 bar
 • Maks. wydajność: 6,6 l/min / 8 l/min
 • Maks. rozmiar dyszy: 1 pistolet 0,052″

Dowiedz się więcej: Wagner HC 950

Wagner HC 970

Agregat o podobnym zastosowaniu jak model HC 970 jednak bardziej wydajny. Dzięki napędowi hydraulicznemu wysokowydajny silnik hydrauliczny zapewnia długotrwałą i elastyczną pracę pompy, nawet przy stosowaniu materiałów trudnych do aplikacji, takich jak szpachle, powłoki ogniochronne, materiały bitumiczne.

Dane techniczne (wersja z silnikiem elektrycznym / spalinowym) :

 • Moc silnika: 5,5 kW / 6 kW
 • Maks. ciśnienie robocze: 250 bar
 • Maks. wydajność: 10 l/min / 12 l/min
 • Maks. rozmiar dyszy: 1 pistolet 0,056″

Dowiedz się więcej: Wagner HC 970

Agregaty malarskie Wagner PS – najnowsze technologie

Seria ProSpray to hydrodynamiczne pompy tłokowe w systemie Airless do każdej powierzchni. Agregatów malarskich ProSpray można używać do lakierów i emulsji, a także do materiałów o wysokiej lepkości. Wykorzystanie pistoletu z przedłużką dodatkowo zwiększa funkcjonalność agregatu.

Trzecia generacja maszyn PS cechuje się zastosowaniem najnowszej technologii:

 • elektroniczny wyświetlacz, dzięki któremu można łatwo ustawić urządzenie, sprawdzać poziom zużycia materiału i innych parametrów,
 • bezszczotkowy silniku typu DC – lekki, niewymagający obsługi, ze zwiększoną wydajnością i stałym ciśnieniem podawania,
 • samodopasowujący się system uszczelniaczy, który wydłuża czas międzyobsługowy.

Wagner PS 3.39

Hydrodynamiczny agregat, który umożliwia malowanie w systemie Airless, został wyposażony w ciekłokrystaliczny wyświetlacz i nowatorski bezszczotkowy silnik. Ceniony jest za dużą wydajność i szerokie spektrum wykorzystania. Dzięki możliwości użycia dwóch pistoletów prace będą przebiegać znacznie szybciej.

Dane techniczne:

 • Moc silnika: 1,65 kW
 • Maks. ciśnienie robocze: 221 bar
 • Maks. wydajność: 5,0 l/min
 • Maks. rozmiar dyszy: 1 pistolet 0,039″, 2 pistolety 0,026″

Dowiedz się więcej: Wagner PS 3.39

Wagner PS 3.34

Ten niepozorny agregat można wykorzystać do malowania dużych budynków mieszkalnych i przemysłowych, pokryć dachowych czy innych wielkich powierzchni. Świetnie sprawdzi się do zastosowań komercyjnych i konserwacyjnych, wymagających zastosowania więcej niż jednego pistoletu.

Dane techniczne:

 • Moc silnika: 1,95 kW
 • Maks. ciśnienie robocze: 221 bar
 • Maks. wydajność: 4,5 l/min
 • Maks. rozmiar dyszy: 1 pistolet 0,034″, 2 pistolety 0,023″

Dowiedz się więcej: Wagner PS 3.34

Agregaty do malowania Wagner serii SF

Membranowe pompy SuperFinish pozwalają na używanie m.in. środków antyadhezyjnych, olejów, podkładów, gruntów, farb akrylowych, emulsyjnych czy lateksowych.

Agregat malarski Wagner serii SF zapewnia szereg korzyści w porównaniu do standardowych maszyn tłokowych:

 • mniej materiału w systemie, dzięki małemu przekrojowi wewnątrz urządzenia,
 • łatwą konserwację,
 • niską pulsację – brak nieregularności strumienia natrysku.

Pistolet bezpowietrzny umożliwia uzyskanie idealnej jakości malowanych powierzchni. Składana rama sprawia, że transport jest wygodny, a solidna konstrukcja i wytrzymałe opony sprawiają, że sprzęt służy przez długi czas.

Wagner SF 23

Wysokowydajna membranowa pompa działająca w systemie Airless stosowana jest do nakładania szerokiej gamy materiałów w małych zakładach i na placach budowy. SuperFinish 23 jest mocny i trwały. Posiada elastyczny wąż ssący, stojak i składany uchwyt, który zapewni wygodny transport. Jest również łatwy w czyszczeniu i obsłudze.

Dane techniczne:

 • Moc silnika: 1,3 kW
 • Maks. ciśnienie robocze: 250 bar
 • Maks. wydajność: 2,6 l/min
 • Maks. rozmiar dyszy: 1 pistolet 0,023″

Dowiedz się więcej: Wagner SF 23

Agregat malarski Wagner SF 31

Głównym zastosowanie agregatu jest pokrywanie dużych powierzchni farbą emulsyjną lub innym produktem o wysokim stopniu lepkości. Szerokie zastosowanie – od niewielkich robót, aż po duże zlecenia – sprawia, że firmy często sięgają po tego typu urządzenie.

Dane techniczne:

 • Moc silnika: 1,7 kW
 • Maks. ciśnienie robocze: 250 bar
 • Maks. wydajność: 3,5 l/min
 • Maks. rozmiar dyszy: 1 pistolet 0,031″

Dowiedz się więcej: Wagner SF 31

Pistolety malarskie Wagner

W asortymencie produktów znajdziesz także pistolety do malowania Wagner. Ich lekka i poręczna konstrukcja pozwoli na swobodne malowanie natryskowe dowolnego obiektu: ścian, sufitów, altan, bram czy płotów. Urządzenia docenią zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, gdyż ich cena jest niższa niż w przypadku pomp malarskich. Pistolet jest łatwy w obsłudze i daje możliwość wykorzystania w szerokim zakresie.Przyda się do malowanie mniejszych powierzchni, na paru metrach, jak i wielkometrażowych obiektów.
Są niezwykle wszechstronne. Posłużą zarówno do naniesienia farby, lakieru czy glazury szybciej niż za pomocą pędzla lub wałka malarskiego. Sprawdzą się do malowania drewna, metalu czy tynków.Dzięki pistoletom malarskim Wagner pomalujesz każdą powierzchnię dobrze, a dla przedsiębiorców chyba najważniejsze, szybko.

Profesjonalny agregat malarski tylko od firmy Wagner

Agregat malarski Wagner to szereg zalet, w tym:

 • Wysoka jakość komponentów – producent zapewnia aż 3 lata gwarancji.
 • Dysza 2 SpeedTip posiada dwa otwory o różnych średnicach i kątach natrysku.
 • Hydrauliczna pompa farby zapewnia wolniejszą i wydajniejszą pracę tłoka niż w tradycyjnych pompach.
 • System Special Spray Power (SSP) pozwala na nieustanne napełnianie pompy farbą przez dodatkowy czerpak.
 • Długotrwała i elastyczna praca pompy dzięki napędowi hydraulicznemu.
 • Akcesoria ułatwiające pracę
 • Wygodny transport pompy m.in. dzięki możliwości regulacji uchwytu.

Oferujemy także szeroką gamę akcesoriów i produktów do agregatów malarskich niemieckiej firmy:

 • dysze 2Speed Tip, Fine Finish, Line Finish, Trade Tip,
 • filtry,
 • oleje Easy Glide,
 • pistolety do malowania natryskowego,
 • przedłużki,
 • węże 1/4″ i 1/8″,
 • zestawy naprawcze.

Wybierz produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Wypożyczalnia i serwis

Nasz sklep oferuje nie tylko sprzedaż modeli nowych i używanych, ale również ich wypożyczenie. Przejdź do zakładki WYNAJEM AGREGATÓW i dowiedz się więcej.

Jedną z usług oferowanych przez nasz sklep jest gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń dla firm, osób prywatnych i wszystkich klientów, którzy są zainteresowani serwisem agregatów malarskich. Aby poznać szczegóły, przejdź na stronę SERWIS AGREGATÓW.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz do zapoznania się z ofertą na pompy malarskie. Nasi doradcy służą pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia oraz dopasowaniem dodatkowego wyposażenia do konkretnego modelu. Zapytania ofertowe można składać na stronie lub w siedzibie firmy – Warszawa ul. Modlińska 205.