Szlifierki Festool

W naszej ofercie znajdziesz doskonałe narzędzia marki Festool. Szlifierki dostępne w naszym sklepie cieszą się niesłabnącą popularnością na świecie. Wyróżnia je wytrzymałość, niezawodność oraz łatwa obsługa. W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziesz:

  • szlifierki oscylacyjne,
  • szlifierki mimośrodowe,
  • szlifierki taśmowe,
  • szlifierki rotacyjne.
  • szlifierki przegubowe ( żyrafy )

Oferujemy zarówno urządzenia zasilane prądem jak i sprężonym powietrzem. Szlifierki pneumatyczne ze względu na swoją budowę i rodzaj zasilania przeznaczone są do warsztatów. Cechują się niskim zużyciem sprężonego powietrza oraz wytrzymałą konstrukcją, zapewniającą długotrwałą żywotność.

W szlifowaniu liniowym bezkonkurencyjne są szlifierki taśmowe. Obróbka odbywa się tylko w jednym kierunku, równolegle do układu włókien drewna. Eliminuje to powstawanie kolistych wyżłobień, a tym samym konieczność dodatkowej obróbki.

W asortymencie posiadamy również szlifierki przegubowe to szybkiego wygładzania nawet dużych powierzchni ścian i sufitów. Ten typ urządzeń jest niezwykle lekki co ułatwia długotrwałą pracę bez zmęczenia.

Jeżeli zależy ci na gładkiej powierzchni koniecznie sprawdź prezentowane w tej kategorii produkty. Festool nie bez powodu uważany jest za jedną z najlepszych firm produkujących narzędzia dla branży budowlanej i przemysłu.