Odkurzacze Festool

Zadbaj o porządek w miejscu pracy. Odkurzacze przemysłowe Festool to doskonałe urządzenia do odsysania pyłów z elektronarzędzi, jak również sprzątania po obróbce materiałów. Stabilna i wysoka moc ssania osiągana jest dzięki zastosowaniu kompaktowej turbiny o dużej wydajności. Urządzenia nadają się zarówno do pyłów klasy M, L, H oraz pyłów azbestowych. Wysoka pojemność zbiornika umożliwia długotrwałą pracę bez częstych przerw.

Odkurzacz przemysłowy Festool zbudowany został tak, by nie zajmować dużo miejsca. Zwarta konstrukcja ze schowkiem na wąż, bez trudu zmieści się na pace samochodu. Odkurzacz wyposażony został w poręczny uchwyt i kółka do łatwego przemieszczania go po placu budowy.

Odkurzacze marki Festool są niezastąpione nie tylko na placach budowy. Sprawdza się również do sprzątania garaży, warsztatów, biur czy mieszkań. Są niezastąpione przy wszelkich pracach związanych z frezowaniem, szlifowaniem, skrawaniem czy wierceniem. Możliwość integracji z innymi urządzeniami marki Festool oraz system włączania/wyłączania sprawia, że używanie ich jest proste i wygodne. Budowa odkurzaczy umożliwia zasysanie nie tylko pyłów i brudu ale także cieczy. Zintegrowanie turbiny i filtrów z głowicą odkurzacza sprawia, że objętość zbiornika jest maksymalnie wykorzystana. Dzięki temu przerwy spowodowane opróżnieniem przepełnionego zbiornika zdarzają się rzadziej.