Agregaty malarskie Graco

W kategorii Agregaty malarskie Graco znajdziesz urządzenia do prowadzenia prac malarskich – od okazjonalnych zadań do codziennych prac.

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też mamy nadzieję, że znajdziesz u nas odpowiednie agregaty Graco dopasowane do Twoich indywidualnych wymagań – w razie potrzeby zawsze jesteśmy gotowi do pomocy w ich znalezieniu! Agregat malarski Graco jest najlepszym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

To może cię zainteresować:

Agregaty malarskieAgregaty malarskie Wagner Agregaty malarskie Titan

Agregat malarski Graco to właściwy wybór

W naszym asortymencie znajdą Państwo agregaty do malowania natryskowego Graco przeznaczone do różnych typów prac malarskich – do nakładania farb i nie tylko. Są to urządzenia wykorzystujące specjalistyczne pompy, które gwarantują doskonałą wydajność, równomierne krycie oraz wysoką kontrolę, co przekłada się na wygodę i efektywność prowadzenia prac malarskich.

Agregaty malarskie Graco to lepsze wykończenie niż w przypadku wałka lub pędzla – Nakładaj równą warstwę farby na każdą powierzchnię!

W przypadku, gdy nie wiesz jaki agregat malarski Graco będzie odpowiedni dla prowadzonych przez Ciebie prac, skontaktuj się z nami. Służymy pomocą nie tylko w wyborze samego urządzenia, ale także niezbędnych akcesoriów. Doradzimy jaki agregat malarski Graco sprawdzi się w zadaniach domowych, a jaki podczas profesjonalnych prac w przestrzeniach mieszkalnych.

Agregat malarski Graco GX 21

Jeżeli szukasz sprawdzonego urządzenia do renowacji wnętrz czy prac malarskich w mieszkaniach linia urządzeń do hydrodynamicznego malowania GX jest doskonałym wyborem. Graco GX 21 jest poręczny i stosunkowo lekki – kompaktowa, łatwa do przenoszenia konstrukcja – co ułatwia jego przemieszczanie bez żadnego problemu. Konstrukcja pozwala na natrysk farb wodnych i na bazie rozpuszczalnika bezpośrednio z pojemnika. Wygodny kubek ociekowy eliminuje ryzyko ociekania farby.

Zastosowanie:

 • farby wodorozcieńczalne wewnętrzne (akryle, emulsje, lateksy, grunty)
 • farby rozpuszczalnikowe (lakiery, bejce, emalie, olejne)

Dla większej wygody Graco agregat malarski wyposażony został w pompę tłokową ProX o wyjątkowej trwałości, większej niezawodności i długim czasie eksploatacji. Oryginalna, dożywotnio nasmarowana gąbka zgarniająca to brak nakładów na konserwację a modularne podzespoły pompy ułatwiają konserwację. Regulowane ciśnienie pracy daje możliwość stosowania różnych powłok, a system dodatkowej filtracji InstaClean zabezpiecza przed zatkaniem się końcówki.

System łatwej i szybkiej naprawy pompy – Możesz wyjąć i wymienić kartridż pompy w czterech prostych krokach. System wymiany pompy ProXChange umożliwia wyjęcie pompy bez użycia narzędzi. Wystarczy unieść drzwiczki

PushPrime™ zapewnia szybkie odpowietrzenie – luzuje zacięte zawory zwrotne w razie problemów z odpowietrzeniem.

Parametry techniczne:

 • Maks. ciśnienie robocze: 207 bar
 • Maks. rozmiar dyszy: 0,021″
 • Wydajność: 1,8 l/min
 • Pistolet – SG3
 • Rodzaj pistoletu – 4-palcowy
 • Osłona – RAC X
 • Dysza – LP 517
 • Dysza – FF LP 310
 • Filtr pistoletu – 60 mesh

Opis: Agregat malarski Graco GX 21

Agregat malarsko-szpachlarski Graco Mark VII ProContractor

Stworzony dla profesjonalistów poszukujących doskonałej wydajności, wygody i niezawodności w codziennej pracy. Niezaprzeczalnym atutem są dodatkowe funkcje, które usprawnią i przyspieszą malowanie dużych powierzchni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Agregat malarski przystosowany jest także do natrysku gotowych mas szpachlowych, nakładania powłok antykorozyjnych, gruntów, powłok epoksydowych, wypełniaczy czy powłok ognioochronnych. Współpracuje z większością farb wewnętrznych i zewnętrznych. Duża wydajność, w połączeniu z jednoczesna obsługą dwóch węży sprawia, że urządzenie sprawdzi się w firmach prowadzących intensywne prace malarskie.

Parametry techniczne:

 • Maks. ciśnienie robocze: 227 bar
 • Maks. rozmiar dyszy: 0,041″ – 0,047″
 • Maks. wydajność: 6 l/min
 • Moc silnika: 1,9 kW

Więcej szczegółów: Graco Mark VII ProContractor

Graco Ultra Airless Handheld Cordless

Noś urządzenie natryskowe ze sobą! – Niewielkich rozmiarów akumulatorowe urządzenie (maksymalna przenośność) do malowania natryskowego farbą na bazie wody to rozwiązanie dla majsterkowiczów, którzy chcą dokładnie i szybko chcą malować różne obiekty: ściany, meble, płoty, grzejniki, bramy itp.

Łatwe użycie i czyszczenie – Urządzenie nie wymaga żmudnego przygotowania przed pracą. Wystarczy kilka sekund i jest gotowe do pracy. Agregat nie ogranicza ruchów i łatwo przenosić go z miejsca na miejsce. To tylko nieliczne z zalet, które sprawiają, że urządzenia marki Graco są tak chętnie wybierane zarówno przez specjalistów jak i amatorów.

Parametry techniczne:

 • Maks. ciśnienie robocze: od 34 do 135 bar
 • Rozmiar dyszy: 0,08″ – 0,16″
 • Rodzaj zasilania: akumulatorowe

Więcej szczegółów: Graco Ultra Airless Handheld Cordless

Akcesoria do urządzeń Graco

W naszym asortymencie znaleźć możesz także szeroką gamę akcesoriów przeznaczonych do agregatów amerykańskiego producenta. Są to przede wszystkim zestawy naprawcze zawierające uszczelnienia gumowe, teflonowe i oringi, tłoki, pistolety, węże ciśnieniowe oraz przedłużki do pistoletów malarskich.

Wypożyczalnia agregatów malarskich Graco – szybko i tanio

Oprócz sprzedaży zajmujemy się również wypożyczaniem urządzeń malarskich firmy Graco. Dzięki tej usłudze otrzymują Państwo do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt w ułamku jego oryginalnej ceny, bez konieczności wydawania pełnej sumy na jego zakup. Agregat malarski Graco wynajęty w naszej firmie to najlepszy wybór zarówno dla klientów indywidualnych, którzy chcą skorzystać z zalet technologii bezpowietrznej (Airless), jak i dla firm działających w branży budowlanej, wykończeniowej, przemysłowej.

Kiedy warto wybrać wynajem:

 • gdy potrzebny jest dodatkowy sprzęt ze względu na spiętrzenie robót
 • gdy miała miejsce awaria obecnie wykorzystywanego agregatu
 • gdy prace malarskie prowadzone są sporadycznie
 • gdy nie chcesz wydawać dużej sumy na kupno maszyny

Gdy pojawiają się dodatkowe pytania związane z interesującym Państwa agregatem, pozostajemy do dyspozycji. Będziemy mogli doradzić Państwu w doborze odpowiednich urządzeń w zależności od realizowanych prac, a także w wyznaczonym limicie cenowym. Działamy w Warszawie i całej Polsce, a także docieramy do klientów z innych krajów Unii Europejskiej i krajów Europy Wschodniej.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą agregatów Graco zaprezentowanych na naszej stronie!

Więcej informacji pod numerem telefonu: tel: 531 712 640 lub email: info@agregatymalarskie.pl