Malowarki drogowe

Sprzedajemy niezawodne i precyzyjne malowarki drogowe najlepszych producentów. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest szybkie i wygodne znakowanie poziome dróg. Posiadamy maszyny przeznaczone do różnych typów materiałów stosowanych w malowaniu jezdni, w tym farby, termoplastu i materiałów chemoutwardzalnych. Każda znajdująca się w asortymencie malowarka drogowa jest dokładnie opisana. W razie pytań nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiednich modeli do konkretnego zastosowania. Zapraszamy do wybrania nasze oferty!

Agregaty do malowania pasów

Malowarki to specjalistyczne urządzenia do malowania pasów i znaków poziomych na drogach publicznych i wewnętrznych. Dzięki swojej konstrukcji umożliwiają one precyzyjną pracę z dużą dokładnością i szybkie wykonanie oznaczeń poziomych pasów na powierzchni jezdni bez większych trudności. Cechują się dużą trwałością i są łatwe w obsłudze. Malowarki drogowe wyposażone są w system bezpowietrznego malowania. Stosowane są głównie w branży drogowej – budowlanej i remontowej. Mogą być również używane do znakowania placów manewrowych, hal, garaży podziemnych i innych miejsc, w których poziome oznaczenie powierzchni jest istotne dla bezpieczeństwa.

Niektóre modele można wykorzystać także do znakowania powierzchni pionowych, co dodatkowo przemawia za użytecznością tych maszyn i wpływa na ich pozytywną ocenę przez wykonawców.

W naszym sklepie możesz znaleźć profesjonalne urządzenia do malowania pasów renomowanych producentów: Wagner i Titan, których znakiem rozpoznawczym jest wysoka wydajność, dokładność, efektywność pracy, wielofunkcyjność i łatwość obsługi.

Dysponujemy malowarkami nowymi i używanymi z serii Titan PowrLiner oraz Wagner LineCoat.

Malowarki drogowe do różnego rodzaju farb

Malowarki dostosowane są do pracy z różnego typu farbami, gdyż pasy na jezdniach nie zawsze wykonywane są przy użyciu farby o tym samym składzie. Niekiedy znakowanie jezdni czy chodnika odbywa się z wykorzystaniem materiałów chemoutwardzalnych i termoplastu. Nasz sklep oferuje szeroki wybór urządzeń, z których pomocą znakowanie jezdni i obszarów poziomych jest niezwykle proste.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Wbrew pozorom drogowe agregaty malarskie wcale nie służą jedynie do malowania linii poziomych na jezdniach i parkingach. Posiadają również szereg innych zastosowań w miejscach użyteczności publicznej. W związku z tym są często wykorzystywanym narzędziem, które umożliwia stworzenie precyzyjnego i trwałego oznakowania poziomego. Oferowane przez nas malowarki drogowe są urządzeniami wysokiej jakości, dzięki czemu można mieć gwarancję, że sprzęt będzie solidny, komfortowy i precyzyjny.

Maszyny do zadań specjalnych – zastosowanie malowarek drogowych

Oprócz tradycyjnego zastosowania, jakim jest znakowanie jedni, malowarka drogowa może być także wykorzystywana do znakowania takich miejsc jak:

  • parkingi miejskie,
  • parkingi w centrach handlowych,
  • place manewrowe,
  • pasy startowe na lotniskach
  • hale magazynowe, w których konieczne jest wyznaczenie linii poziomych.

Używa się ich też do znakowania obiektów, w których liczy się duża precyzja. Mogą posłużyć do oznaczenia obiektów sportowych takich jak, chociażby boiska sportowe. Malowarki drogowe różnią się od siebie przeznaczeniem i wydajnością. Jeżeli nie wiesz, jaka malowarka drogowa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z naszym sprzedawcą!

Jaką malowarkę drogową wybrać?

Decydując się na zakup malowarki do malowania pasów, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Pierwszym z nich będzie to, do jakich zadań lub projektów będzie ona przeznaczona. W przypadku malowania pasów ulicznych, oznaczeń poziomych parkingów czy hal doskonale sprawdzi się mniejszy sprzęt. Weź pod uwagę również wydajność oraz moc silnika takiej malowarki.

Niektóre model umożliwiają obsługę dwóch pistoletów, przez co możliwe jest linii podwójnych lub o większej szerokości, a tym samym zwiększenie precyzji wykonywanych zadań.r

Wygodna obsługa, duża precyzja malowania linii

Malowarka drogowa pozwala na wyznaczanie pasów w sposób bardzo precyzyjny, a jednocześnie szybki. Taka dokładność w tak krótkim czasie nie byłaby możliwa do osiągnięcia bez użycia odpowiednich maszyn przeznaczonych specjalnie do takich zadań. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta i komfortowa. Nasze modele wyposażone są bowiem w szereg udogodnień, które pozwalają – w zależności od potrzeb – na precyzyjne i jeszcze bardziej wygodne wykonywanie prac.

Doradzamy i pomagamy w wyborze

Szukasz sprawdzonego urządzenia, które zapewni wysoką wydajność i dokładność? Zdaj się na naszych doradców. Służymy pomocą w znalezieniu idealnie dopasowanego pod profil działalności urządzenia. Malowarka drogowa zakupiona w naszym sklepie będzie służyć przez lata.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu profesjonalnego urządzenia! Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług serwisu i wynajmy agregatów.