Malowarki drogowe

Sprzedajemy niezawodne i precyzyjne malowarki drogowe najlepszych producentów. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest szybkie i wygodne znakowanie poziome dróg. Posiadamy maszyny przeznaczone do różnych typów materiałów stosowanych w malowaniu jezdni, w tym farby, termoplastu i materiałów chemoutwardzalnych. Każda znajdująca się w asortymencie malowarka drogowa jest dokładnie opisana. W razie pytań nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiednich modeli do konkretnego zastosowania. Zapraszamy do wybrania nasze oferty!

Agregaty do malowania pasów

Malowarki to specjalistyczne urządzenia do malowania pasów i znaków poziomych na drogach publicznych i wewnętrznych. Dzięki swojej konstrukcji umożliwiają one precyzyjną pracę i szybkie wykonanie oznaczeń poziomych pasów na powierzchni jezdni bez większych trudności. Wyposażone są w system bezpowietrznego malowania. Stosowane są głównie w branży drogowwej – budowlanej i remontowej. Mogą być również używane do znakowania placów manewrowych, hal, garaży podziemnych i innych miejsc, w których poziome oznaczenie powierzchni jest istotne dla bezpieczeństwa.

Niektóre maszyny wykorzystać można także do znakowania powierzchni pionowych, co dodatkowo przemawia za użytecznością tych maszyn i wpływa na ich pozytywną ocenę przez wykonawców.

W naszym sklepie możesz znaleźć profesjonalne urządzenia do malowania pasów renomowanych producentów: Wagner i Titan, których znakiem rozpoznawczym jest wysoka wydajność, dokładność, efektywność pracy, wielofunkcyjność i łatwość obsługi.

Dysponujemy malowarkami nowymi i używanymi z linii Titan PowrLiner oraz Wagner LineCoat.

Do różnego rodzaju farb

Maszyny dostosowane są do pracy z różnego typu farbami, gdyż pasy na jezdniach nie zawsze wykonywane są przy użyciu farby o tym samym składzie. Niekiedy znakowanie jezdni czy chodnika odbywa się z wykorzystaniem materiałów chemoutwardzalnych i termoplastu. Nasz sklep oferuje szeroki wybór urządzeń, z których pomocą znakowanie jezdni i obszarów poziomych jest niezwykle łatwe.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Wbrew pozorom agregaty malarskie drogowe wcale nie służą jedynie do malowania linii poziomych na jezdniach i parkingach. Posiadają również szereg innych zastosowań w miejscach użyteczności publicznej. W związku z tym są często wykorzystywanym narzędziem, które umożliwia stworzenie precyzyjnego i trwałego oznakowania poziomego. Oferowane przez nas malowarki drogowe są urządzeniami wysokiej jakości, dzięki czemu można mieć gwarancję, że sprzęt będzie solidny, komfortowy i precyzyjny.

Zastosowanie malowarek drogowych

Oprócz tradycyjnego zastosowania, jakim jest znakowanie jedni, malowarka drogowa może być także wykorzystywana do znakowania takich miejsc jak:

  • parkingi miejskie
  • parkingi w centrach handlowych
  • place manewrowe
  • hale magazynowe, w których konieczne jest wyznaczenie linii poziomych

Używa się ich też do znakowania obiektów, w których liczy się duża precyzja. Mogą posłużyć do oznaczenia obiektów sportowych takich jak, chociażby boiska do rozgrywek piłkarskich.

Jaką malowarkę drogową wybrać?

Decydując się na zakup maszyny do malowania pasów, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Pierwszym z nich będzie to, do jakich zadań lub projektów będzie ona przeznaczona. W przypadku malowania pasów ulicznych, oznaczeń poziomych parkingów czy hal doskonale sprawdzi się mniejszy sprzęt. Weź pod uwagę również wydajność oraz moc takiej malowarki.

Niektóre model umożliwiają obsługę dwóch pistoletów, przez co możliwe jest linii podwójnych lub o większej szerokości, a tym samym zwiększenie precyzji wykonywanych zadań.

Wygodna obsługa, duża precyzja

Malowarka pozwala na wyznaczanie linii w sposób bardzo precyzyjny, a jednocześnie szybki. Taka dokładność w tak krótkim czasie nie byłaby możliwa do osiągnięcia bez użycia odpowiednich maszyn przeznaczonych specjalnie do takich zadań. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta i komfortowa. Maszyny wyposażone są bowiem w szereg udogodnień, które pozwalają na precyzyjne i jeszcze bardziej wygodne wykonywanie prac.