Malowarki drogowe

Sprzedajemy niezawodne i precyzyjne malowarki drogowe najlepszych producentów. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest szybkie i wygodne znakowanie poziome dróg. Posiadamy maszyny przeznaczone do różnych typów materiałów stosowanych w malowaniu jezdni, w tym farby, termoplastu i materiałów chemoutwardzalnych. Każda znajdująca się w asortymencie malowarka drogowa jest dokładnie opisana. W razie pytań nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze odpowiednich modeli do konkretnego zastosowania. Zapraszamy do wybrania nasze oferty!

Agregat do malowania pasów Titan Power Liner 550

Agregat do malowania pasów Titan Power Liner 550

Malowarka drogowa PowerLine 550 przeznaczona dla początkujących wykonawców i personelu technicznego. Doskonała do drobnych prac na chodniku, trawie lub murawie.
Maks. wydajność:1,3 l/min
Maks. ciśnienie robocze:207 bar
Maks. prędkość natrysku:32,3 m/min
Zakres szerokości linii:5-30,5 cm
Zobacz więcej
Agregat do Malowania Pasów Titan Power Liner 850

Agregat do malowania pasów Titan PowrLiner 850

Malowarka PowrLiner 850 to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i organizacji. Sprawdzi się podczas lekkich prac na parkingach, boiskach sportowych czy chodnikach.
Wydajność:1,3 l/m
Maks. ciśnienie robocze:172 bar
Maks. rozmiar dyszy - malowanie pasów:0,021"
Maks. rozmiar dyszy - natrysk bezpowietrzny:0,017"
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Titan Power Liner 2850

Malowarka drogowa Titan Power Liner 2850

Hydrauliczna malowarka drogowa Power Liner 2850 do wszechstronnych zastosować na drogach, placach, parkingach, boiskach i murawach. Do średniej wielkości prac.
Maks. wydajność:3,2 l/min
Maks. ciśnienie robocze:228 bar
Maks. wielkość dyszy (1 pistolet):0,032"
Maks. wielkość dyszy (2 pistolety):0,019"
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Titan Power Liner 4955

Malowarka drogowa Titan Power Liner 4955

Profesjonalna malowarka drogowa do prac o dużej intensywności. Przeznaczona dla wykonawców, którzy malowaniem pasów zajmują się na szeroką skalę. Możliwość pracy z 2 pistoletami.
Maks. wydajność:5,68 l/min
Maks. ciśnienie robocze:227 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,036"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,028"
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Titan Power Liner 6955

Malowarka drogowa Titan Power Liner 6955

PowrLiner 6955 to malowarka dla wykonawców pracujących przy dużych projektach. Wydajna i niezawodna malowarka hydrauliczna pozwala na pracę w pełnym wymiarze godzin na parkingach i boiskach sportowych.
Maks. wydajność:8,50 l/min
Maks. ciśnienie robocze:228 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,050"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,033"
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Titan Power Liner 8955

Malowarka drogowa Titan Power Liner 8955

Prawdziwy koń pociągowy branży. Malowarka drogowa Titan PowrLiner 8955 została zaprojektowana z myślą o obsłudze bardzo dużych projektów, które wymagają maksymalnej wydajności.
Maks. wydajność:9,5 l/min
Maks. ciśnienie robocze:228 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,054"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,038"
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Wagner LC 800

Malowarka drogowa Wagner LC 800

Spalinowa malowarka drogowa LC 800. Jedno z najmniejszych urządzeń do malowania pasów. Przeznaczona do malowania niewielkich obiektów, garaży, parkingów, hal, placów manewrowych czy dróg miejskich i lokalnych. Agregat pracuje w układzie z jednym pistoletem.
Maks. wydajność:3,2 l/min
Maks. ciśnienie:23 Mpa (230 bar)
Maks. rozmiar dyszy:0,030"
Maks. prędkość malowania:127 m/min
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Wagner LC 820

Malowarka drogowa Wagner LC 820

Hydrauliczna pompa do malowania pasów drogowych. Przeznaczona do malowania małych i średnich obiektów - boisk sportowych, hal produkcyjnych, parkingów, garaży, dróg itp. Możliwa praca w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:4,9 l/min
Maks. ciśnienie:23 Mpa (230 bar)
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,036’’
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,028’’
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Wagner LC 820

Malowarka drogowa Wagner LC 840

Malowarka drogowa LC 840 marki Wagner przeznaczona jest do małych i średnich zadań. Dzięki zastosowaniu kompaktowej sprężarki hydrodynamicznej możliwe jest zwiększenie wydajności i siły ssącej urządzenia. Agregat pracuje w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:6,4 l/min
Maks. ciśnienie:23 MPa (230 bar)
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,048’’
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,033’’
Zobacz więcej
Malowarka drogowa Wagner LC 860

Malowarka drogowa Wagner LC 860

Spalinowa malowarka drogowa marki Wagner przeznaczona do malowania dużych obiektów - garaży, parkingów, hal magazynowych, placów manewrowych, dróg miejskich i lokalnych, dróg publicznych, boisk sportowych. Agregat pracuje w układzie z jednym lub z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:8,8 l/min
Maks. ciśnienie:23 MPa (230 bar)
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,052"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,038"
Zobacz więcej

Agregaty do malowania pasów

Malowarki to specjalistyczne urządzenia do malowania pasów i znaków poziomych na drogach publicznych i wewnętrznych. Dzięki swojej konstrukcji umożliwiają one precyzyjną pracę z dużą dokładnością i szybkie wykonanie oznaczeń poziomych pasów na powierzchni jezdni bez większych trudności. Cechują się dużą trwałością i są łatwe w obsłudze. Malowarki drogowe wyposażone są w system bezpowietrznego malowania. Stosowane są głównie w branży drogowej – budowlanej i remontowej. Mogą być również używane do znakowania placów manewrowych, hal, garaży podziemnych i innych miejsc, w których poziome oznaczenie powierzchni jest istotne dla bezpieczeństwa.

Niektóre modele można wykorzystać także do znakowania powierzchni pionowych, co dodatkowo przemawia za użytecznością tych maszyn i wpływa na ich pozytywną ocenę przez wykonawców.

W naszym sklepie możesz znaleźć profesjonalne urządzenia do malowania pasów renomowanych producentów: Wagner i Titan, których znakiem rozpoznawczym jest wysoka wydajność, dokładność, efektywność pracy, wielofunkcyjność i łatwość obsługi.

Dysponujemy malowarkami nowymi i używanymi z serii Titan PowrLiner oraz Wagner LineCoat.

Malowarki drogowe do różnego rodzaju farb

Malowarki dostosowane są do pracy z różnego typu farbami, gdyż pasy na jezdniach nie zawsze wykonywane są przy użyciu farby o tym samym składzie. Niekiedy znakowanie jezdni czy chodnika odbywa się z wykorzystaniem materiałów chemoutwardzalnych i termoplastu. Nasz sklep oferuje szeroki wybór urządzeń, z których pomocą znakowanie jezdni i obszarów poziomych jest niezwykle proste.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Wbrew pozorom drogowe agregaty malarskie wcale nie służą jedynie do malowania linii poziomych na jezdniach i parkingach. Posiadają również szereg innych zastosowań w miejscach użyteczności publicznej. W związku z tym są często wykorzystywanym narzędziem, które umożliwia stworzenie precyzyjnego i trwałego oznakowania poziomego. Oferowane przez nas malowarki drogowe są urządzeniami wysokiej jakości, dzięki czemu można mieć gwarancję, że sprzęt będzie solidny, komfortowy i precyzyjny.

Maszyny do zadań specjalnych – zastosowanie malowarek drogowych

Oprócz tradycyjnego zastosowania, jakim jest znakowanie jedni, malowarka drogowa może być także wykorzystywana do znakowania takich miejsc jak:

  • parkingi miejskie,
  • parkingi w centrach handlowych,
  • place manewrowe,
  • pasy startowe na lotniskach
  • hale magazynowe, w których konieczne jest wyznaczenie linii poziomych.

Używa się ich też do znakowania obiektów, w których liczy się duża precyzja. Mogą posłużyć do oznaczenia obiektów sportowych takich jak, chociażby boiska sportowe. Malowarki drogowe różnią się od siebie przeznaczeniem i wydajnością. Jeżeli nie wiesz, jaka malowarka drogowa będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z naszym sprzedawcą!

Jaką malowarkę drogową wybrać?

Decydując się na zakup malowarki do malowania pasów, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Pierwszym z nich będzie to, do jakich zadań lub projektów będzie ona przeznaczona. W przypadku malowania pasów ulicznych, oznaczeń poziomych parkingów czy hal doskonale sprawdzi się mniejszy sprzęt. Weź pod uwagę również wydajność oraz moc silnika takiej malowarki.

Niektóre model umożliwiają obsługę dwóch pistoletów, przez co możliwe jest linii podwójnych lub o większej szerokości, a tym samym zwiększenie precyzji wykonywanych zadań.r

Wygodna obsługa, duża precyzja malowania linii

Malowarka drogowa pozwala na wyznaczanie pasów w sposób bardzo precyzyjny, a jednocześnie szybki. Taka dokładność w tak krótkim czasie nie byłaby możliwa do osiągnięcia bez użycia odpowiednich maszyn przeznaczonych specjalnie do takich zadań. Obsługa sprzętu jest bardzo prosta i komfortowa. Nasze modele wyposażone są bowiem w szereg udogodnień, które pozwalają – w zależności od potrzeb – na precyzyjne i jeszcze bardziej wygodne wykonywanie prac.

Doradzamy i pomagamy w wyborze

Szukasz sprawdzonego urządzenia, które zapewni wysoką wydajność i dokładność? Zdaj się na naszych doradców. Służymy pomocą w znalezieniu idealnie dopasowanego pod profil działalności urządzenia. Malowarka drogowa zakupiona w naszym sklepie będzie służyć przez lata.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupu profesjonalnego urządzenia! Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług serwisu i wynajmy agregatów.