Agregaty do iniekcji

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne pompy malarskie i iniekcyjne do hydroizolacji, zabezpieczeń antykorozyjnych i wykonywania iniekcji. Dzięki nim można precyzyjnie pokryć nawierzchnie powłokami izolującymi przed wilgocią, chroniąc ją przed niszczeniem lub wtłoczyć pod ciśnieniem żywice lub żele.

Dysponujemy małymi i kompaktowymi urządzeniami do nanoszenia farb czy powłok ochronnych. W naszym sklepie posiadamy także profesjonalne agregaty malarskie, które mogą być używane z różnymi rodzajami powłok. Membranowe pompy przystosowane są do pracy z farbami także o dużej gęstości. Maszyny w tej kategorii znacząco przyspieszają tempo prac malarskich oraz znacząco poprawiają ich jakość.

Agregat Malarski Wagner SF 27

Agregat malarski Wagner SF 27

Agregat Wagner SF 27 przeznaczony do natrysku farb emulsyjnych i innych powłok o wysokim stopniu lepkości na duże powierzchnie. Wykorzystanie technologii membranowej znacząco ogranicza zużycie części, co powoduje wydłużenie żywotności urządzenia.
Maks. wydajność:3,0 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.027"
Silnik:1,5 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner SF 31

Agregat malarski Wagner SF 31

Agregat malarski SF 31 o szerokim zakresie zastosowań - od niewielkich robót, aż po wielkie zlecenia budowlane. Mobilna pompa do natrysku farb emulsyjnych, powłok antykorozyjnych, farb do drewna, klejów, pokryć dachów i innych powłok o wysokiej lepkości.
Maks. wydajność:3,5 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,031"
Silnik:1,7 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat Malarski Wagner SF 700

Wagner SF 7000

Idealny partner do dużych prac na placach budowy — zarówno pod kątem wydajności jak i wytrzymałej konstrukcji. Wysokiej jakości pompa membranowa, która może działać w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:7,2 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.035"
Silnik:2,8 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Pompa malarska membranowa Finish 230 Emulsion Spraypack

Finish 230 Emulsion Spraypack

Niewielkich rozmiarów pompa membranowa do natrysku. Dzięki swoim rozmiarom i małej wadze można ją w łatwy sposób transportować. Płynna regulacja ciśnienia do 250 bar.
Maks. wydajność:1,2 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,019"
Silnik:0,56 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat malarski Finish 230 Lacquer Spraypack

Finish 230 Lacquer Spraypack

Mała, kompaktowa pompa membranowa do profesjonalnego użytku. Dostępna również w wersji AirCoat. Dzięki przyjaznym detalom Finish 230 jest przyjazny w użytkowaniu. Płynna regulacja ciśnienia w przedziale od 0 do 250 bar.
Maks. wydajność:1,2 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.019"
Silnik:0,56 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat malarski membranowy SF 23 Plus AirCoat

SF 23 Plus AirCoat

Agregat membranowy SF Plus przeznaczony do malowania wszystkimi rodzajami farb dekoracyjnych nawet o dużej gęstości. Szybkie i łatwe płukanie układu umożliwia malowanie przy częstej zmianie koloru. Niezastąpiony, kiedy wymagany jest wysoki standard malowania.
Maks. wydajność:2,5 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.023"
Silnik:1,3 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat malarski SF 23 Plus Airless

SF 23 Plus Airless

Agregat membranowy do natrysku farb dekoracyjnych nawet o dużej gęstości. Prosta i wygodna obsługa, łatwy transport, membrana o wydłużonym czasie eksploatacji. Dostępny w konfiguracji bez kubełka oraz na wózku z kubełkiem lub bez.
Maks. wydajność:2,5 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,023"
Silnik:1,3 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej

Agregat do iniekcji marki Wagner

Dostępne w naszym sklepie urządzenia sprawdzają się podczas iniekcji żywic epoksydowych lub poliuretanowych, żeli akrylowych czy zaczynów betonowych w celu uszczelnienia lub wzmacniania konstrukcji budowlanych. Agregaty iniekcyjne są urządzeniami prostymi w obsłudze i bardzo poręcznymi. Bez trudu można je przenosić lub przewozić. Nie są również problematyczne w przechowywaniu.

Wykorzystana w agregatach technologia membranowa pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów podczas pracy z urządzeniem. Dużą zaletą dostępnych pomp jest płynna regulacja ciśnienia, które to może być regulowane w szerokim zakresie.

Pompa może być stosowana nie tylko do iniekcji, ale będzie pomocna także przy innych pracach. Agregat współpracuje z wszelkiego typu materiałami takimi jak: farby emulsyjne wewnętrzne i elewacyjne, antykorozyjne, farby do drewna, ognioochronne, kleje czy pokrycia dachowe. Sprawia to, że zakup tego urządzenia jest niezwykle opłacalny. Jedna pompa do wielu zastosowań.

Dane techniczne poszczególnych pomp różnią się między sobą. Aby wybrać agregat do iniekcji, który będzie spełniał Twoje wymagania, zwróć uwagę na te parametry:

  • wydajność (l/min)
  • moc (W)
  • ciśnienie (bar)

Sprawdzony agregat do iniekcji żywic, żelów i zaczynów

Potrzebny Ci sprawdzony i niezawodny agregat iniekcyjny? Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. W razie potrzeby prosimy o kontakt z nami – dobierzemy model dopasowany do Państwa indywidualnych wymagań.