Agregaty do iniekcji

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne pompy malarskie i iniekcyjne do hydroizolacji, zabezpieczeń antykorozyjnych i wykonywania iniekcji. Dzięki nim można precyzyjnie pokryć nawierzchnie powłokami izolującymi przed wilgocią, chroniąc ją przed niszczeniem lub wtłoczyć pod ciśnieniem żywice lub żele.

Dysponujemy małymi i kompaktowymi urządzeniami do nanoszenia farb czy powłok ochronnych. W naszym sklepie posiadamy także profesjonalne agregaty malarskie, które mogą być używane z różnymi rodzajami powłok. Membranowe pompy przystosowane są do pracy z farbami także o dużej gęstości. Maszyny w tej kategorii znacząco przyspieszają tempo prac malarskich oraz znacząco poprawiają ich jakość.

Agregat Malarski Wagner SF 27

Agregat malarski Wagner SF 27

Silnik:1,5 kW
Napięcie:230V/50Hz
Waga:40 kg
Max. wydajność:3,0 l/min
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner SF 31

Agregat malarski Wagner SF 31

Silnik:1.7 kW
Napięcie:230V/50Hz
Waga:43 kg
Max. wydajność:3.5 l/min
Zobacz więcej
Agregat Malarski Wagner SF 700

Wagner SF 7000

Silnik:2.8 kW
Napięcie:230V/50Hz
Waga:60 kg
Max. wydajność:7.2 l/min
Zobacz więcej
Pompa malarska membranowa Finish 230 Emulsion Spraypack

Finish 230 Emulsion Spraypack

Silnik:0,56 kW
Napięcie:230V/50Hz
Waga:17 kg
Max. wydajność:1,2 l/min
Zobacz więcej
Agregat malarski Finish 230 Lacquer Spraypack

Finish 230 Lacquer Spraypack

Silnik:0.56 kW
Napięcie:230V/50Hz
Waga:17 kg
Max. wydajność:1,2 l/min
Zobacz więcej
Agregat malarski membranowy SF 23 Plus AirCoat

SF 23 Plus AirCoat

Silnik:1,3 kW
Napięcie:230V/50Hz
Waga:26 kg
Max. wydajność:2,5 l/min
Zobacz więcej
Agregat malarski SF 23 Plus Airless

SF 23 Plus Airless

Silnik:1,3 kW
Napięcie:230V/50Hz
Waga:29 kg
Max. wydajność:2,5 l/min
Zobacz więcej

Agregat do iniekcji marki Wagner

Dostępne w naszym sklepie urządzenia sprawdzają się podczas iniekcji żywic epoksydowych lub poliuretanowych, żeli akrylowych czy zaczynów betonowych w celu uszczelnienia lub wzmacniania konstrukcji budowlanych. Agregaty iniekcyjne są urządzeniami prostymi w obsłudze i bardzo poręcznymi. Bez trudu można je przenosić lub przewozić. Nie są również problematyczne w przechowywaniu.

Wykorzystana w agregatach technologia membranowa pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów podczas pracy z urządzeniem. Dużą zaletą dostępnych pomp jest płynna regulacja ciśnienia, które to może być regulowane w szerokim zakresie.

Pompa może być stosowana nie tylko do iniekcji, ale będzie pomocna także przy innych pracach. Agregat współpracuje z wszelkiego typu materiałami takimi jak: farby emulsyjne wewnętrzne i elewacyjne, antykorozyjne, farby do drewna, ognioochronne, kleje czy pokrycia dachowe. Sprawia to, że zakup tego urządzenia jest niezwykle opłacalny. Jedna pompa do wielu zastosowań.

Dane techniczne poszczególnych pomp różnią się między sobą. Aby wybrać agregat do iniekcji, który będzie spełniał Twoje wymagania, zwróć uwagę na te parametry:

  • wydajność (l/min)
  • moc (W)
  • ciśnienie (bar)

Sprawdzony agregat do iniekcji żywic, żelów i zaczynów

Potrzebny Ci sprawdzony i niezawodny agregat iniekcyjny? Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. W razie potrzeby prosimy o kontakt z nami – dobierzemy model dopasowany do Państwa indywidualnych wymagań.