Mieszarki Festool

Wytrzymałe mieszarki do betonu, kleju czy innych zapraw marki Festool. Urządzenia wyposażone są w mocne silniki z wytrzymałymi przekładniami, które zapewniają stałą siłę także przy mieszaniu ciągliwych i ciężkich mieszanek. Przystosowane są do długotrwałej pracy bez awarii. Nawet bardzo wymagające materiały mieszane są łatwo i szybko.

Urządzenia zaprojektowane zostały tak, aby znacząco przyspieszyć pracę na budowie. Wyposażone zostały w system ErgoFix do regulacji wysokości, który pozwala dostosować wysokość urządzenia do operatora. Zapewnia to komfortową pracę nawet przez dłuższy czas. Dodatkowo na komfort wpływa także rozmieszczenie uchwytów. Operator mniej się męczy i oszczędza siły na inne zadania, czekające go na placu budowy.

System szybkiej wymiany mieszadeł sprawia, że w bez większego problemu można błyskawicznie przejść od mieszania klejów do płytek do mieszania tynków. Dodatkowo, dzięki elektronicznej regulacji obrotów można dopasować prędkość do mieszanego materiału.

Gumowe narożniki chronią maszynę przed uszkodzeniami. Mieszarka może być bez obaw odłożona lub oparta o ścianę.

Aby uzyskać większą stabilność podczas pracy można zastosować stanowisko mieszalnicze. Ocynkowana stalowa konstrukcja została wyposażona w kółka umożliwiające łatwe i bezpieczne przemieszczanie jej po placu budowy. Wykorzystanie stanowiska mieszania pozwala odciążyć pracownika. W czasie pracy mieszadła, operator może swobodnie dodawać dodatkowe składniki do mieszanki takiej jak: żywice, barwniki, utwardzacze itp.