Serwis narzędzi Festool

Zakupiony przez Ciebie sprzęt marki Festool uległ uszkodzeniu lub został skradziony? Skorzystaj z 36-miesięcznej gwarancji - bezpłatnie napraw swoje urządzenie lub otrzymaj nowe! Zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Bezpłatne naprawy i części zamienne

36-miesięczna gwarancja ochrony przed kosztami napraw

Jeśli narzędzie ulegnie uszkodzeniu, zostanie bezpłatnie naprawione wraz z bezpłatną wymianą części zamiennych. I to wszystko przez 36 miesięcy. Kurier odbierze od Państwa urządzenie do naprawy i dostarczy je z powrotem, oczywiście bezpłatnie.  W ten sposób eliminowane są koszty, a Ty oszczędzasz sporo czasu, który możesz zainwestować w pracę.

 

Nowe urządzenie w przypadku kradzieży

36 miesięcy ochrony na wypadek kradzieży

To prostsze niż ubezpieczenie! W przypadku kradzieży, również z placu budowy lub z samochodu, po wpłaceniu udziału własnego w wysokości 400 PLN brutto otrzymasz w zamian nowe urządzenie. Nieważne gdzie dojdzie do kradzieży, zawsze jesteś po właściwej stronie.

 

Nie ma rzeczy niemożliwych

10 lat dostępności części zamiennych

Przez co najmniej tak długi okres zapewniamy dostępność każdej części zamiennej. Gdyby jednak, w wyjątkowych przypadkach nie były one dostępne, otrzymasz bezpłatnie nowe urządzenie w zamian. Narzędzia Festool przeznaczone są do długiej i intensywnej pracy. Możesz nam zaufać. Nawet przez ponad 10 lat.

 

Testuj bez ryzyka

15-dniowa gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy

Zakupione narzędzie nie spełnia Twoich oczekiwań? Możesz je w ciągu 15 dni od daty zakupu oddać do sprzedawcy i otrzymać zwrot pieniędzy. W ten sposób przeprowadzisz prawdziwy test praktyczny narzędzi i będziesz się cieszył całkowitym bezpieczeństwem inwestycji.