Polerki Festool

Dokładne wygładzenie powierzchni z narzędziami marki Festool. Polerka rotacyjna to urządzenie, które z powodzeniem można wykorzystać do perfekcyjnego wygładzenia lakierowanej powierzchni drewna czy metalu. Wymienny talerz polerski, płynna regulacja prędkości obrotowej, niewielka waga czy ergonomiczny kształt to tylko nieliczne cechy, dzięki którym polerka jest niezbędnym narzędziem w każdym warsztacie czy stolarni.

Polerka rotacyjna Festool POLLUX 180 E 570734

Polerka rotacyjna Festool POLLUX 180 E 570734

Polerka rotacyjna POLLUX 180 umożliwia optymalne dostosowanie do różnych materiałów i powierzchni, a dzięki elektronice MMC prędkość obrotowa pozostaje stała przez cały czas pracy. Równomierne polerowanie bez konieczności poprawek.
Wrzeciono:M14
Talerz polerski Ø maks.:180 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym:800 - 2 400 min⁻¹
Pobór mocy:1 500 W
Zobacz więcej
Polerka Rotacyjna Festool RAP 150-14 570809

Polerka Rotacyjna Festool RAP 150-14 570809

Polerka rotacyjna SHINEX RAP 150 umożliwia polerowanie z wyczuciem przy małych prędkościach obrotowych i znakomite dopasowanie do obrabianego przedmiotu. Pewne i przyjemne prowadze nie polerki dzięki ergonomicznej rękojeści oraz powłoce Softgrip.
Wrzeciono:M14
Talerz polerski Ø maks.:150mm
Prędkość obrotowa w biegu jałowym:600-1400/min⁻¹
Pobór mocy :1200W
Zobacz więcej
Polerka rotacyjna Festool RAP 150-21 FE 570811

Polerka rotacyjna Festool RAP 150-21 FE 570811

Poleruj z wyczuciem przy małych prędkościach obrotowych z polerką rotacyjną SHINEX RAP 150. Dzięki niskiej wadze 2,1 kg, ergonomicznej budowie i doskonałemu wyważenieu prowadzenie narzędzia jest proste i bezpieczne.
Wrzeciono:M14
Talerz polerski Ø maks.:150 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym:900 - 2 100 min⁻¹
Pobór mocy:1 200 W
Zobacz więcej
Polerka rotacyjna Festool RAP 150-21 FE-Set Wood 574907

Polerka rotacyjna Festool RAP 150-21 FE-Set Wood 574907

Bogato wyposażony zestaw polerski zawierający m.in. polerkę SHINEX RAP 150, uchwyt dodatkowy, talerz polerski StickFix Ø 150 mm, zestaw krążków ściernych StickFix, mleczka polerskie, gąbki PoliStick. Wszystko umieszczone w wygodnym systainerze SYS MAX.
Wrzeciono:M14
Talerz polerski Ø maks.:150 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym:900 - 2 100 min⁻¹
Pobór mocy:1 200 W
Zobacz więcej

Polerki Festool – zastosowanie

Doskonałą powierzchnię bez rys możemy uzyskać na wiele sposobów. Możemy polerować powierzchnię ręcznie, jednak jest to zajęcie czasochłonne i wymagające dużej cierpliwości. Wykorzystanie polerki rotacyjnej nie tylko skróci czas całego procesu, ale pozwoli uzyskać lepsze efekty niż w przypadku pracy ręcznej. Urządzenia możemy wykorzystywać do:

  • polerowania różnych powierzchni lakierowanych, mineralnych itp.,
  • obrabiania powierzchni poziomych i pionowych,
  • pracy w trudniejszych, zaokrąglonych miejscach, w których wymagana jest jednocześnie wydajność powierzchniowa i jakość wykonania.

Polerka Festool – właściwości

Elektronarzędzia marki Festool mają możliwość płynnej zmiany prędkości obrotowej i jej zablokowania na wybranej wartości oraz zostały wyposażone w opcję łagodnego startu zapobiegającą rozpryskiwaniu się środka polerksiego. W połączeniu z ergonomicznym kształtem pozwala to na dokładne polerowanie lakierowanych powierzchni bez konieczności dokonywania poprawek. Polerki marki Festool są lekkie i perfekcyjnie wyważone. Umożliwia to swobodne i bezpieczne prowadzenie maszyny. Dzięki zintegrowanej chłodnicy, silnik jest nieustannie schładzany, przez co komfort pracy jest dużo wyższy. Uchwyt pozostaje chłodny nawet przy długotrwałej pracy.

Najważniejsze cechy Polerki

  • Możliwość przeniesienia dużych obciążeń dzięki 2-stopniowej przekładni.
  • Termiczne zabezpieczenie przeciążeniowe – dzięki termicznemu zabezpieczeniu przeciążeniowemu i siatce wlotowej zapewniamy długą żywotność narzędzia.
  • Perfekcyjne dopasowanie do obrabianego przedmiotu
  • Wysokiej jakości powłoka w połączeniu z ergonomicznym ukształtowaniem rękojeści umożliwia przyjemne prowadzenie polerki.

Produkty dostępne w ofercie agregatymalarskie.pl

Sklep agregatymalarskie.pl prowadzi dystrybucję wysokiej jakości narzędzi od renomowanego producenta Festool. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz składania zamówień drogą elektroniczną lub telefoniczną.