Polerki Festool

Dokładne wygładzenie powierzchni z narzędziami marki Festool. Polerka rotacyjna to urządzenie, które z powodzeniem można wykorzystać do perfekcyjnego wygładzenia lakierowanej powierzchni drewna czy metalu. Wymienny talerz polerski, płynna regulacja prędkości obrotowej, niewielka waga czy ergonomiczny kształt to tylko nieliczne cechy, dzięki którym polerka jest niezbędnym narzędziem w każdym warsztacie czy stolarni.

Doskonałą powierzchnię bez rys możemy uzyskać na wiele sposobów. Możemy polerować powierzchnię ręcznie jednak jest to zajęcie czasochłonne i wymagające dużej cierpliwości. Wykorzystanie polerki rotacyjnej nie tylko skróci czas całego procesu, ale pozwoli uzyskać lepsze efekty niż w przypadku pracy ręcznej.

Elektronarzędzia marki Festool mają możliwość płynnej zmiany prędkości obrotowej i jej zablokowania na wybranej wartości oraz zostały wyposażone w opcję łagodnego startu zapobiegającą rozpryskiwaniu się środka polerksiego. W połączeniu z ergonomicznym kształtem pozwala to na dokładne polerowanie lakierowanych powierzchni bez konieczności dokonywania poprawek. Polerki marki Festool są lekkie i perfekcyjnie wyważone. Umożliwia to swobodne i bezpieczne prowadzenie maszyny. Dzięki zintegrowanej chłodnicy, silnik jest nieustannie schładzany, przez co komfort pracy jest dużo wyższy. Uchwyt pozostaje chłodny nawet przy długotrwałej pracy.