Wiertarki Festool

Wydajne wiertarki i wiertarko-wkrętarki dla profesjonalistów i amatorów. Narzędzia marki Festool to optymalne wielozadaniowe urządzenia, które sprawdzą się zarówno w pracach domowych jak i na budowach. Błyskawiczna wymiana uchwytów mocujących pozwala na płynne przejście z wiercenia otworów w ścianach do wkręcania dużych lub małych śrub.

Wiertarka jest niezbędnym narzędziem. Przydaje się zarówno podczas drobnych prac w domu czy ogrodzie jak również przy generalnych remontach czy budowach. Wyposażeni w profesjonalną wiertarkę jesteśmy w stanie wykonać otwory w dowolnym materiale – betonie, cegle, pustaku, drewnie czy metalu.

Firma Festool oferuje wytrzymałe urządzenia, którym nie straszne są trudne warunki panujące na placach budowy. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.

Wiertarki serii DR – specjalistyczne elektronarzędzia, które dzięki swojej wszechstronności cieszą się dużą popularnością wśród profesjonalistów. Dzięki szybkiej wymiany uchwytu wiertarskiego na uchwyt bitów zbędne stało się posiadanie kilku urządzeń do różnych zadań. Wiertarka Festool DR z powodzeniem je zastąpi.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe – urządzenia, które pomogą ci w szybkim i bezproblemowym wkręceniu śrub czy wkrętów. Zapewniają także precyzyjne wiercenie przy 3 800 obrotach na minutę. Akumulatorowe narzędzia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest utrudniony. Wytrzymałe akumulatory nie tylko pozwalają na wydajną, ale także na długą pracę.

Młotowiertarki – zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas pracy z tymi urządzeniami. Młotowiertarki zapewniają optymalną moc, dzięki wysokiej sprawności. Wyposażone w układ tłumienia skutecznie przejmują energię udaru i amortyzują ją przed przeniesieniem na dłonie. Wiercenie czy kucie nawet w najtwardszym materiale nie stanowi dla tych urządzeń problemu.