Agregat do malowania elewacji

Ręczne malowanie fasad budynków to przeszłość – teraz wykorzystując nowoczesny agregat do malowania elewacji, można uzyskać znacznie lepszy efekt w krótszym czasie. W naszym asortymencie znajdą Państwo wydajne i niezawodne agregaty tynkarskie, które sprawdzają się przy malowaniu natryskowym z użyciem różnych typów powłok, farb i materiałów w systemie airless – bez udziału powietrza. Dzięki nim można osiągnąć precyzyjne krycie powierzchni. Agregaty w naszej ofercie mogą pracować także z dwoma, trzema a nawet czterema pistoletami natryskowymi. Dysponujemy zarówno kompaktowymi jak i wysoce wydajnymi urządzeniami do malowania tynków elewacyjnych firm takich jak Wagner czy Titan. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych modeli – w razie pytań pozostajemy do dyspozycji!

Graco RTX 5500 PX 17H580 Agregat do natrysku materiałów strukturalnych

Agregat Graco RTX 5500 PX 17H580

Graco RTX 5500 PX to urządzenie dla osób i firm, które potrzebują wydajnego agregatu do natryskiwania materiałów strukturalnych i dekoracyjnych na elewację.
Maks. wydajność:21 l/min
Maks. ciśnienie robocze:7 bar
Pojemność zbiornika:57 l
Maks. długość węża:30 m
Zobacz więcej
Agregat malarski Titan Performance 1150e

Agregat malarski Titan Performance 1150e

Agregat malarski o szerokim zastosowaniu, który umożliwia natrysk wielu rodzajów farb i powłok. Duża wydajność i możliwość pracy z dwoma pistoletami sprawia, że sprawdza się on w dużych projektach.
Technologia:bezpowietrzna
Maks. wydajność:4,35 l/min
Maks. ciśnienie robocze:214 bar
Maks rozmiar dyszy (1 pistolet):0,033"
Zobacz więcej
Agregat malarski Titan Performance 1650 e

Agregat malarski Titan Performance 1650 e

Najmocniejszy agregat malarski w naszym asortymencie. Idealny do aplikacji farb i mas szpachlowych na dużych budowach. Możliwość obsługi dwóch pistoletów jednocześnie.
Maks. wydajność:5,0 l/min
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,039"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,026"
Maks. ciśnienie:221 bar
Zobacz więcej
Agregat malarski Titan Performance 850e

Agregat malarski Titan Performance 850e

Agregat malarski przeznaczony do dużych projektów takich jak odmalowywanie domów, malowania nowych konstrukcji czy prac przemysłowych i komercyjnych. Możliwa praca z dwoma pistoletami.
Technologia:bezpowietrzna
Maks. wydajność:3,22 l/min
Maks. ciśnienie robocze:214 bar
Maks. rozmiar dyszy (1-pistolet):0,029"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner HC 950

Agregat malarski Wagner HC 950

Hydrodynamiczny agregat malarski o napędzie spalinowym lub elektrycznym. Wagner HC 950 przeznaczony jest do malowania wszystkimi rodzajami farb. Może pracować w układzie z 3 pistoletami.
Maks. wydajność (HC 950 E):6,6 l/min
Maks. wydajność (HC 950 G):8 l/min
Maks. ciśnienie robocze:250 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,052"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner HC 970

Agregat malarski Wagner HC 970

Hydrodynamiczny agregat malarsko-szpachlarski umożliwia prace z wszystkimi rodzajami powłok malarskich. Wydajna i długotrwała praca pompy. HC 970 dostępny w wersji z silnikiem spalinowym i elektrycznym.
Maks. wydajność (970 E):10 l/min
Maks. wydajność (970 G):12 l/min
Maks. ciśnienie robocze:250 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,056"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.29

Agregat malarski Wagner PS 3.29

Hydrodynamiczny agregat Wagner PS 3.29 pracujący w systemie Airless. Idealny do natrysku farb dyspersyjnych, lakierów, bejc, lakierobejc, emulsji i wielu innych powłok malarskich. Możliwa praca w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:3,0 l/min
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,029"
Moc silnika:1,72 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.31

Agregat malarski Wagner PS 3.31

Agregat malarski Wagner PS 3.31 z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i silnikiem bezszczotkowym. Szeroki zakres zastosowań, bezproblemowe czyszczenie i wymiana pompy. Możliwa praca z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:3,8 l/min
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Maks. rozmiar dyszy:0,032"
Moc silnika:1,84 kW
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.34

Agregat malarski Wagner PS 3.34

Agregat do malowania PS 3.34 doskonale sprawdzi się przy malowaniu ścian, dachów czy innych wielkich powierzchni. Stworzony do zastosować komercyjnych i konserwacyjnych. Możliwość użycia z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:4,5 l/min
Maks. ciśnienie robocze:221 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,034"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,023"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner PS 3.39

Agregat malarski Wagner PS 3.39

Urządzenie malarskie przeznaczone do natrysku farb, lakierów, bejc czy systemów ciężkiej antykorozji. Szybsza praca dzięki możliwości wykorzystania dwóch pistoletów. Automatyczna kontrola pracy silnika.
Maks. wydajność:5,0 l/min
Maks. ciśnienie pracy:221 bar
Maks. rozmiar dyszy (1 pistolet):0,039"
Maks. rozmiar dyszy (2 pistolety):0,026"
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner SF 23

Agregat malarski Wagner SF 23

Wysokowydajna pompa membranowa Airless - Wytrzymały i niezawodny Wagner SF 23. Do nakładania emulsji i lakierów w małych zakładach oraz na placach budowy. Dostępna także w wersji AriCoat.
Maks. wydajność:2,4 l/min
Maks. ciśnienie pracy:250 bar
Maks. rozmiar dyszy:0.023"
Silnik:1,3 kW
Zobacz więcej
Agregat Malarski Wagner SF 27

Agregat malarski Wagner SF 27

Agregat Wagner SF 27 przeznaczony do natrysku farb emulsyjnych i innych powłok o wysokim stopniu lepkości na duże powierzchnie. Wykorzystanie technologii membranowej znacząco ogranicza zużycie części, co powoduje wydłużenie żywotności urządzenia.
Maks. wydajność:3,0 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.027"
Silnik:1,5 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat malarski Wagner SF 31

Agregat malarski Wagner SF 31

Agregat malarski SF 31 o szerokim zakresie zastosowań - od niewielkich robót, aż po wielkie zlecenia budowlane. Mobilna pompa do natrysku farb emulsyjnych, powłok antykorozyjnych, farb do drewna, klejów, pokryć dachów i innych powłok o wysokiej lepkości.
Maks. wydajność:3,5 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,031"
Silnik:1,7 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat Malarski Wagner SF 700

Wagner SF 7000

Idealny partner do dużych prac na placach budowy — zarówno pod kątem wydajności jak i wytrzymałej konstrukcji. Wysokiej jakości pompa membranowa, która może działać w układzie z dwoma pistoletami.
Maks. wydajność:7,2 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.035"
Silnik:2,8 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Pompa malarska membranowa Finish 230 Emulsion Spraypack

Finish 230 Emulsion Spraypack

Niewielkich rozmiarów pompa membranowa do natrysku. Dzięki swoim rozmiarom i małej wadze można ją w łatwy sposób transportować. Płynna regulacja ciśnienia do 250 bar.
Maks. wydajność:1,2 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0,019"
Silnik:0,56 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej
Agregat malarski Finish 230 Lacquer Spraypack

Finish 230 Lacquer Spraypack

Mała, kompaktowa pompa membranowa do profesjonalnego użytku. Dostępna również w wersji AirCoat. Dzięki przyjaznym detalom Finish 230 jest przyjazny w użytkowaniu. Płynna regulacja ciśnienia w przedziale od 0 do 250 bar.
Maks. wydajność:1,2 l/min
Maks. rozmiar dyszy:0.019"
Silnik:0,56 kW
Napięcie:230V/50Hz
Zobacz więcej

Agregaty do elewacji w atrakcyjnych cenach

Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań, które znacząco przyspieszą malowanie elewacji, sprawdź agregat do tynków elewacyjnych w naszej firmie. Duża wydajność (do 12 l/min), łatwość użycia czy szeroki zakres zastosowań sprawia, że urządzenia te są rekomendowane dla dużych i małych firm budowlanych i remontowych, którym zależy na czasie oraz finalnym efekcie. Agregaty ślimakowe, które są doskonałym rozwiązaniem do aplikacji tynku elewacyjnego, zapewniają jednolitą i gładką powierzchnię nakładanych materiałów. Oferowane przez nas urządzenia przeznaczone są do natrysku:

 • mas bitumicznych (używanych do hydroizolacji fundamentów),
 • środków gruntujących,
 • farb dyspersyjnych i emulsyjnych
 • farb elewacyjnych, lateksowych, silikonowych i silikatowych,
 • lakierów,
 • bejc,
 • lakierobejc
 • szpachli gipsowych i akrylowych,

W tej kategorii znajdziesz też pompy, które posłużą do nakładania różnych materiałów strukturalnych wewnętrznych, dekoracyjnych i elewacyjnych w tym:

 • struktur gliniastych,
 • gliniastych powłok wykończeniowych,
 • klejów i podkładów EIFS
 • powłok nawierzchniowych EIFS
 • gładzi akustycznych
 • gładzi do wykończeń wewnętrznych i zewnętrznych

Wyposażenie i akcesoria

Każdy z naszych agregatów wyposażony jest w szereg akcesoriów (pompa, wąż, dysze, pistolet natryskowy), które umożliwiają rozpoczęcie pracy zaraz po jego dostarczeniu i natrysk tynków elewacyjnych lub tynków strukturalnych w szybkim tempie. Nasz sklep posiada na wyposażeniu także szeroki wybór dysz do pistoletów, pistoletów natryskowych oraz węży malarskich, które pozwolą na zwiększenie wydajności prowadzonych prac, niezależnie od ich rodzaju.

Agregat tynkarski do tynków elewacyjnych

Jeżeli szukasz agregatów umożliwiających natryskowe nakładanie tynków elewacyjnych, tynków akustycznych, tynków cienkowarstwowych, tynków renowacyjnych, zapraw do fugowania, zapraw iniekcyjnych, mas bitumicznych, klejów do styropianu, dostępne w tej kategorii urządzenia mogą nie spełnić Twoich oczekiwań. Dzięki naszym urządzeniom, malowanie tynków elewacyjnych odbywa się szybko i efektywnie. Najwyższa jakość sprzętu sprawia, że farby emulsyjne czy akrylowe równomiernie się nakładają na powierzchni. Zastosowanie agregatu przyspiesza prace remontowe i sprawia, że tynki elewacyjne nakłada się znacznie łatwiej. Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Wynajem i serwis

Dzięki wykorzystaniu agregatów, proces natrysku elewacji staje się znacznie bardziej wydajny i precyzyjny. Oferujemy także krótko i długoterminowe wypożyczenie maszyn malarskich w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: WYNAJEM AGREGATÓW MALARSKICH.

W przypadku awarii oferujemy także serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Szybko i sprawnie naprawimy usterkę. Przed zwróceniem, maszyna zostanie gruntownie sprawdzona. Więcej informacji o usłudze znajdziesz w zakładce: SERWIS AGREGATÓW MALARSKICH.