Szlifierka Delta

Sprawdź naszą ofertę na szlifierki Delta od Festool. Urządzenie te wyróżniają się doskonale dopracowaną ergonomią, dzięki czemu praca z nimi nie męczy. Umożliwiają one precyzyjną obróbkę materiału także przy długim czasie użytkowania. Stopy szlifierskie wykonane są z wytrzymałego materiału odpornego na ścieranie, zapewniającego długi okres użytkowania.

Szlifierka Festool Delta DTS 400 REQ 201231

Szlifierka Festool Delta DTS 400 REQ 201231

Idealna do długotrwałego użytku ponad poziomem głowy. Szlifierka Delta posiada optymalną konstrukcję i mały ciężar, który w połączeniu ze zintegrowanym pojemnikiem Longlife na pył, powłoką SoftGrip na uchwytach czy nakładanym zabezpieczeniem PROTECTOR do ochrony krawędzi, zapewnia optymalną, komfortową pracę w każdych warunkach.
Suw szlifujący:2 mm
Wymienna stopa szlifierska:100 x 150 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym:6 000 - 12 000 min⁻¹
Pobór mocy:250 W
Zobacz więcej
Szlifierka Festool Delta DTS 400 REQ-Plus 574635

Szlifierka Festool Delta DTS 400 REQ-Plus 574635

Bezpieczne i wygodne szlifowania w każdych warunkach. Szlifierka Delta umożliwia bezpyłowe szlifowanie ponad głową, a jej kompaktowa konstrukcja i niewielki ciężar sprawa, że praca ta nie jest męcząca. Stała prędkość obrotowa gwarantuje o 25% lepszą wydajność szlifowania. Elektronarzędzie zapewnia dobrą widoczność obrabianego przedmiotu w czasie pracy.
Suw szlifujący:2 mm
Wymienna stopa szlifierska:100 x 150 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym:6 000 - 12 000 min⁻¹
Ciężar:1,2 kg
Zobacz więcej

Co to jest szlifierka Delta?

Szlifierki typu delta są rodzajem szlifierek oscylacyjnych o trójkątnej stopie. Ich nazwa pochodzi właśnie od kształtu tej stopy, która przypomina grecką literę Delta.

Szlifierka Delta składa się w 3 elementów: obudowy, silnika oraz tarczy szlifującej (stopy). Silnik wprawia w ruch oscylacyjny tarczę, co pozwala na precyzyjne szlifowanie. Wydajność prac zależy od mocy silnika, ale również od wielkości tarczy.

Jeżeli chodzi o zadania indywidualne, szlifierka Delta jest bardzo elastyczna.

Do czego przyda się szlifierka Delta?

Kompaktowa szlifierka typu Delta, dzięki swojej budowie doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie nie sięga szlifierka mimośrodowa, szlifierka oscylacyjna, czy taśmowa. Delta jest niezastąpiona przy obróbce narożników i pracach blisko krawędzi.

Ze względu na niewielkie rozmiary, szlifierki te przeznaczone są głównie do prac na małych, poziomych lub pionowych powierzchniach. Nadają się do obróbki różnych gatunków drewna, szlifowania powierzchni krawędzi i naroży. Zeszlifowywanie farb i lakierów z ram okiennych nie stanowi wyzwania dla tych urządzeń.

Szlifierki Delta marki Festool

Produkty marki Festool cechują się zwartą budową i licznymi przemyślanymi szczegółami, które znacząco ułatwiają pracę. Nie inaczej jest w przypadku szlifierek Detla.

Wyróżniają się one kompaktową konstrukcją, niewielkim ciężarem oraz posiadają idealnie zbilansowany rozkład masy. Dzięki temu są ona do niemęczącego szlifowania, także ponad głową.

Szlifierki te wyposażone zostały w zintegrowany pojemnik Longlife, który umożliwia bezpyłową pracę. Podobny efekt osiągany jest przy połączeniu urządzenia z odkurzaczem mobilnym. Takie rozwiązanie wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie oraz uchroni cię przed żmudnym sprzątaniem.

Wykorzystanie systemu do połączeń Cleantec z zintegrowanym zamkiem bagnetowym, jako elementem łączącym pomiędzy odkurzaczem a elektronarzędziem, zapewnia szybkie i pewne połączenie w czasie szlifowania.

Uchwyty pokrywa przyjemna powłoka SoftGrip gwarantuje wygodę i pewność prowadzenia, zaś protektor chroni talerz szlifierski oraz służy do bezpiecznego szlifowania wzdłuż okiennic, ram i wypełnień. Oznacza to mniej pracy dodatkowej.

Elektronarzędzie umożliwia szybkie mocowanie materiału ściernego – co zapewnia większą opłacalność ekonomiczną – czy beznarzędziową wymianę stopy szlifierskiej do szybkiego przezbrajania.

Nowa technologia MMC – dzięki stałej prędkości obrotowej – zapewnia nawet o 25% lepszą wydajność szlifowania.

Profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze akcesoriów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi szlifierkami typu Delta. W przypadku dodatkowych pytań nasi doradcy odpowiedzą na nie telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w naszej siedzibie. Służymy również pomocą przy wyborze innych elektronarzędzi oraz akcesoriów do nich.