Profesjonalne agregaty malarskie

 

 

W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo wysokiej jakości agregaty malarskie Graco, które przeznaczone są do prowadzenia prac malarskich. Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też mamy nadzieję, że znajdą u nas Państwo odpowiednie modele urządzeń dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań – w razie potrzeby zawsze jesteśmy gotowi do pomocy w ich znalezieniu!

 

Firma Graco posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń przeznaczonych do natrysku wieloskładnikowego. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym dostarcza światowej jakości sprzęt do prac malarskich, który cechuje się wysoką wydajnością oraz niezawodnością działania. Dzisiaj używany jest on w wielu krajach i ciągle uzyskuje bardzo dobre opinie.

Agregaty malarskie Graco spełnią także Państwa oczekiwania

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo agregaty malarskie Graco przeznaczone do różnych typów prac malarskich – zarówno do nakładania farb, jak i również innych specyfików. Są to urządzenia wykorzystujące specjalistyczne pompy, które gwarantują doskonałą wydajność oraz wysoką kontrolę, co przekłada się na wygodę i efektywność prowadzenia prac malarskich.

 

Gdy mają Państwo problemy z dobraniem odpowiednich agregatów malarskich przeznaczonych do prowadzenia prac, pozostajemy do dyspozycji. Doradzimy takie agregaty malarskie Graco, które będą pasowały do Państw wymagań, zarówno do prac domowych, jak i również do tych bardziej zaawansowanych.

 

W naszym asortymencie mogą znaleźć również Państwo szeroką gamę akcesoriów przeznaczonych do agregatów Graco. Są to przede wszystkim zestawy naprawcze zawierające uszczelnienia gumowe, teflonowe i oringi, tłoki, pistolety, węże ciśnieniowe oraz przedłużki do pistoletów malarskich.

Wypożyczalnia agregatów malarskich Graco – szybko i tanio

 

Oprócz sprzedaży zajmujemy się również wypożyczaniem agregatów malarskich firmy Graco. Dzięki tej usłudze otrzymują Państwo do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt w ułamku jego oryginalnej ceny, bez konieczności wydawania pełnej sumy na jego zakup. Wynajem sprzętu malarskiego to najlepszy wybór zarówno dla klientów indywidualnych, którzy chcą wykonać określone prace w technice airless, jak i również dla firm działających w branży budowlanej, wykończeniowej, przemysłowej.

 

Dlaczego warto wybrać wynajem:

 

  • gdy potrzebny jest dodatkowy sprzęt ze względu na spiętrzenie robót
  • gdy miała miejsce awaria obecnie wykorzystywanego agregatu
  • gdy prace malarskie prowadzone są sporadycznie
  • gdy nie chcą Państwo wydawać dużej sumy na kupno maszyny

 

Gdy pojawiają się dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, pozostajemy do dyspozycji. Będziemy mogli doradzić Państwu w doborze odpowiednich urządzeń w zależności od realizowanych prac, a także w wyznaczonym limicie cenowym. Działamy w Warszawie i całej Polsce, a także docieramy do klientów z innych krajów Unii Europejskiej i krajów Europy Wschodniej.

 

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą agregatów Graco zaprezentowanych na naszej stronie!

 

 Więcej informacji pod numerem telefonu: 733-990-770 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.